Kontakt

Byty 3+1 na prodej

3+1

446 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+1 62.6 m²Prodej bytu 3+1 62.6 m²
Prodej bytu 3+1 62.6 m²
Prodej bytu 3+1 62.6 m²

Prodej bytu 3+1 62.6 m²

U Věžových domů 2933/8, Most

1 790 000 Kč

28 594 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 787 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 88 m²Prodej bytu 3+1 88 m²
Prodej bytu 3+1 88 m²
Prodej bytu 3+1 88 m²

Prodej bytu 3+1 88 m²

Blahoslavova, Karlovy Vary

6 500 000 Kč

73 864 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 71 m²Prodej bytu 3+1 71 m²
Prodej bytu 3+1 71 m²
Prodej bytu 3+1 71 m²

Prodej bytu 3+1 71 m²

Jungmannova 1389/15, Hradec Králové - Pražské Předměstí

5 700 000 Kč

80 282 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 80 m²Prodej bytu 3+1 80 m²
Prodej bytu 3+1 80 m²
Prodej bytu 3+1 80 m²

Prodej bytu 3+1 80 m²

Sirotčí, Ostrava

2 300 000 Kč

28 750 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Sikora
Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Realitní makléř: Jiří Sikora

Jiří Sikora

4.8

Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Prodej bytu 3+1 127 m²Prodej bytu 3+1 127 m²
Prodej bytu 3+1 127 m²
Prodej bytu 3+1 127 m²

Prodej bytu 3+1 127 m²

Švermova, Nová Bystřice

4 090 000 Kč

32 205 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Věra Apeltauer
Realitní kancelář: Oliver Home s.r.o.
Realitní makléř: Mgr. Věra Apeltauer

Mgr. Věra Apeltauer

4.7

Realitní kancelář: Oliver Home s.r.o.
Prodej bytu 3+1 64 m²Prodej bytu 3+1 64 m²
Prodej bytu 3+1 64 m²
Prodej bytu 3+1 64 m²

Prodej bytu 3+1 64 m²

Mírová 313, Stráž pod Ralskem

949 305 Kč

14 833 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 98 m²Prodej bytu 3+1 98 m²
Prodej bytu 3+1 98 m²
Prodej bytu 3+1 98 m²

Prodej bytu 3+1 98 m²

M. Ryšky 832, Orlová - Poruba

1 980 000 Kč

20 204 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Carbol
Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Realitní makléř: Martin Carbol

Martin Carbol

4.7

Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Prodej bytu 3+1Prodej bytu 3+1
Prodej bytu 3+1
Prodej bytu 3+1

Prodej bytu 3+1

Josefa Skupy, Poruba, Ostrava

3 460 000 Kč

Prodej bytu 3+1 73 m²Prodej bytu 3+1 73 m²
Prodej bytu 3+1 73 m²
Prodej bytu 3+1 73 m²

Prodej bytu 3+1 73 m²

Sídliště, Nivnice

4 150 000 Kč

56 849 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 73 m²Prodej bytu 3+1 73 m²
Prodej bytu 3+1 73 m²
Prodej bytu 3+1 73 m²

Prodej bytu 3+1 73 m²

Aloise Gavlase, Ostrava

3 580 000 Kč

49 041 Kč/m2

1...262728...45

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 787 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické