Byty na prodej

Byty 3+1 na prodej Praha s cenou do 8 mil. Kč

Do 8 mil. Kč

3+1

9 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej bytu 3+1 73 m²Prodej bytu 3+1 73 m²
Prodej bytu 3+1 73 m²
Prodej bytu 3+1 73 m²

Prodej bytu 3+1 73 m²

V bytovkách 839/8, Praha 22 - Uhříněves

7 900 000 Kč

6 500 000 Kč

89 041 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 22 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 66 m²Prodej bytu 3+1 66 m²
Prodej bytu 3+1 66 m²
Prodej bytu 3+1 66 m²

Prodej bytu 3+1 66 m²

Pod špitálem 1306, Praha - Zbraslav

7 900 000 Kč

7 400 000 Kč

112 121 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 67 m²Prodej bytu 3+1 67 m²
Prodej bytu 3+1 67 m²
Prodej bytu 3+1 67 m²

Prodej bytu 3+1 67 m²

Černokostelecká, Praha

7 900 000 Kč

117 910 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 62 m²Prodej bytu 3+1 62 m²
Prodej bytu 3+1 62 m²
Prodej bytu 3+1 62 m²

Prodej bytu 3+1 62 m²

Šimůnkova, Praha

7 990 000 Kč

128 871 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 69 m²Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²

Prodej bytu 3+1 69 m²

José Martího 376/6, Praha 6 - Veleslavín

7 490 000 Kč

108 551 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 56.1 m²Prodej bytu 3+1 56.1 m²
Prodej bytu 3+1 56.1 m²
Prodej bytu 3+1 56.1 m²

Prodej bytu 3+1 56.1 m²

Vratislavská, Bohnice, Praha

7 890 000 Kč

140 642 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Šárka Tranová
Realitní kancelář: Tranová & Šlosar
Realitní makléř: Mgr. Šárka Tranová

Mgr. Šárka Tranová

4.9

Realitní kancelář: Tranová & Šlosar
Prodej bytu 3+1 54 m²Prodej bytu 3+1 54 m²
Prodej bytu 3+1 54 m²
Prodej bytu 3+1 54 m²

Prodej bytu 3+1 54 m²

Dubrovnická 1059/1, Praha 5 - Košíře

7 790 000 Kč

144 259 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 72 m²Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²

Prodej bytu 3+1 72 m²

Babákova, Praha

7 790 000 Kč

6 690 000 Kč

92 917 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Filip Vlček a tým
Realitní kancelář: BV Real Estate
Realitní makléř: Ing. Filip Vlček a tým

Ing. Filip Vlček a tým

4.8

Realitní kancelář: BV Real Estate
Prodej bytu 3+1 54 m²Prodej bytu 3+1 54 m²
Prodej bytu 3+1 54 m²
Prodej bytu 3+1 54 m²

Prodej bytu 3+1 54 m²

Veltruská, Praha

7 350 000 Kč

136 111 Kč/m2

1

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 22 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické