Kontakt

Byty 3+kk na prodej s cenou do 17 mil. Kč

Do 17 mil. Kč

3+kk

266 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+kk 87 m²Prodej bytu 3+kk 87 m²
Prodej bytu 3+kk 87 m²
Prodej bytu 3+kk 87 m²

Prodej bytu 3+kk 87 m²

V Cibulkách 358/54, Praha 5 - Košíře

15 990 000 Kč

183 793 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 680 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+kk 85 m²Prodej bytu 3+kk 85 m²
Prodej bytu 3+kk 85 m²
Prodej bytu 3+kk 85 m²

Prodej bytu 3+kk 85 m²

Zatloukalova, Luhačovice

12 890 000 Kč

151 647 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 71 m²Prodej bytu 3+kk 71 m²
Prodej bytu 3+kk 71 m²
Prodej bytu 3+kk 71 m²

Prodej bytu 3+kk 71 m²

Bellušova 1871/58, Praha 13 - Stodůlky

8 200 000 Kč

115 493 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 102 m²Prodej bytu 3+kk 102 m²
Prodej bytu 3+kk 102 m²
Prodej bytu 3+kk 102 m²

Prodej bytu 3+kk 102 m²

Nová Bystřice, okres Jindřichův Hradec

4 500 000 Kč

44 118 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 66 m²Prodej bytu 3+kk 66 m²
Prodej bytu 3+kk 66 m²
Prodej bytu 3+kk 66 m²

Prodej bytu 3+kk 66 m²

Otakara Kubína 2622/10, Boskovice

7 750 000 Kč

7 600 000 Kč

115 152 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 72 m²Prodej bytu 3+kk 72 m²
Prodej bytu 3+kk 72 m²
Prodej bytu 3+kk 72 m²

Prodej bytu 3+kk 72 m²

Merhautova, Brno

8 475 000 Kč

117 708 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 81 m²Prodej bytu 3+kk 81 m²
Prodej bytu 3+kk 81 m²
Prodej bytu 3+kk 81 m²

Prodej bytu 3+kk 81 m²

Národní třída, Hodonín

4 990 000 Kč

61 605 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 79 m²Prodej bytu 3+kk 79 m²
Prodej bytu 3+kk 79 m²
Prodej bytu 3+kk 79 m²

Prodej bytu 3+kk 79 m²

Zárubecká, Ostrava

5 200 000 Kč

65 823 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 64 m²Prodej bytu 3+kk 64 m²
Prodej bytu 3+kk 64 m²
Prodej bytu 3+kk 64 m²

Prodej bytu 3+kk 64 m²

V korytech 3355/9, Praha 10 - Záběhlice

11 990 000 Kč

187 344 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 68 m²Prodej bytu 3+kk 68 m²
Prodej bytu 3+kk 68 m²
Prodej bytu 3+kk 68 m²

Prodej bytu 3+kk 68 m²

Dukelská 892, Podbořany

3 280 000 Kč

48 235 Kč/m2

1...678...27

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 680 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické