Kontakt

Byty 3+kk na prodej s cenou do 21 mil. Kč

Do 21 mil. Kč

3+kk

280 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+kk 77 m²Prodej bytu 3+kk 77 m²
Prodej bytu 3+kk 77 m²
Prodej bytu 3+kk 77 m²

Prodej bytu 3+kk 77 m²

Sladkovského, Pardubice

8 000 000 Kč

7 890 000 Kč

102 468 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 774 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+kk 72 m²Prodej bytu 3+kk 72 m²
Prodej bytu 3+kk 72 m²
Prodej bytu 3+kk 72 m²

Prodej bytu 3+kk 72 m²

Bečváry 183, Bečváry

5 242 000 Kč

5 135 950 Kč

71 333 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 106 m²Prodej bytu 3+kk 106 m²
Prodej bytu 3+kk 106 m²
Prodej bytu 3+kk 106 m²

Prodej bytu 3+kk 106 m²

Sochařská 333/2, Praha 7 - Bubeneč

19 999 000 Kč

18 500 000 Kč

174 528 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 71 m²Prodej bytu 3+kk 71 m²
Prodej bytu 3+kk 71 m²
Prodej bytu 3+kk 71 m²

Prodej bytu 3+kk 71 m²

Horská 142, Vrchlabí

6 900 000 Kč

5 980 000 Kč

84 225 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 65 m²Prodej bytu 3+kk 65 m²
Prodej bytu 3+kk 65 m²
Prodej bytu 3+kk 65 m²

Prodej bytu 3+kk 65 m²

Borečkova, Praha

9 855 000 Kč

7 990 000 Kč

122 923 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 105 m²Prodej bytu 3+kk 105 m²
Prodej bytu 3+kk 105 m²
Prodej bytu 3+kk 105 m²

Prodej bytu 3+kk 105 m²

Praha, okres Praha 5

20 500 000 Kč

20 399 000 Kč

194 276 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 54 m²Prodej bytu 3+kk 54 m²
Prodej bytu 3+kk 54 m²
Prodej bytu 3+kk 54 m²

Prodej bytu 3+kk 54 m²

Lánovská 963, Vrchlabí

3 590 000 Kč

3 480 000 Kč

64 444 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 80 m²Prodej bytu 3+kk 80 m²
Prodej bytu 3+kk 80 m²
Prodej bytu 3+kk 80 m²

Prodej bytu 3+kk 80 m²

Černý Důl, Trutnov

9 688 290 Kč

121 104 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 81 m²Prodej bytu 3+kk 81 m²
Prodej bytu 3+kk 81 m²
Prodej bytu 3+kk 81 m²

Prodej bytu 3+kk 81 m²

Kasalického, Ostrava

8 250 000 Kč

7 849 000 Kč

96 901 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 95 m²Prodej bytu 3+kk 95 m²
Prodej bytu 3+kk 95 m²
Prodej bytu 3+kk 95 m²

Prodej bytu 3+kk 95 m²

Hladíkova, Třebíč

5 400 000 Kč

4 999 000 Kč

52 621 Kč/m2

1...121314...28

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 774 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické