Kontakt

Byty 3+kk na prodej s cenou do 7 mil. Kč

Do 7 mil. Kč

3+kk

115 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+kk 61 m²Prodej bytu 3+kk 61 m²
Prodej bytu 3+kk 61 m²
Prodej bytu 3+kk 61 m²

Prodej bytu 3+kk 61 m²

Vochov 222, Vochov

6 070 000 Kč

99 508 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 598 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+kk 58 m²Prodej bytu 3+kk 58 m²
Prodej bytu 3+kk 58 m²
Prodej bytu 3+kk 58 m²

Prodej bytu 3+kk 58 m²

Milovice, okres Nymburk

5 890 000 Kč

101 552 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 70 m²Prodej bytu 3+kk 70 m²
Prodej bytu 3+kk 70 m²
Prodej bytu 3+kk 70 m²

Prodej bytu 3+kk 70 m²

Ustroň

6 040 687 Kč

86 296 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 55 m²Prodej bytu 3+kk 55 m²
Prodej bytu 3+kk 55 m²
Prodej bytu 3+kk 55 m²

Prodej bytu 3+kk 55 m²

Dolní Rožínka, okres Žďár nad Sázavou

2 690 000 Kč

48 909 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 62 m²Prodej bytu 3+kk 62 m²
Prodej bytu 3+kk 62 m²
Prodej bytu 3+kk 62 m²

Prodej bytu 3+kk 62 m²

U Víta 997, Jemnice

3 590 000 Kč

3 350 000 Kč

54 032 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 93 m²Prodej bytu 3+kk 93 m²
Prodej bytu 3+kk 93 m²
Prodej bytu 3+kk 93 m²

Prodej bytu 3+kk 93 m²

Nádražní 1598, Dubňany

6 500 000 Kč

6 290 000 Kč

67 634 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 65 m²Prodej bytu 3+kk 65 m²
Prodej bytu 3+kk 65 m²
Prodej bytu 3+kk 65 m²

Prodej bytu 3+kk 65 m²

Sokolovská 808/36, Plzeň 1 - Severní Předměstí

7 120 000 Kč

6 690 000 Kč

102 923 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 72 m²Prodej bytu 3+kk 72 m²
Prodej bytu 3+kk 72 m²
Prodej bytu 3+kk 72 m²

Prodej bytu 3+kk 72 m²

Bečváry 183, Bečváry

5 242 000 Kč

5 135 950 Kč

71 333 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 71 m²Prodej bytu 3+kk 71 m²
Prodej bytu 3+kk 71 m²
Prodej bytu 3+kk 71 m²

Prodej bytu 3+kk 71 m²

Horská 142, Vrchlabí

6 900 000 Kč

5 980 000 Kč

84 225 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 54 m²Prodej bytu 3+kk 54 m²
Prodej bytu 3+kk 54 m²
Prodej bytu 3+kk 54 m²

Prodej bytu 3+kk 54 m²

Lánovská 963, Vrchlabí

3 590 000 Kč

3 480 000 Kč

64 444 Kč/m2

1...456...12

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 598 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické