Byty na prodej

Byty 3+kk na prodej v kraji Hlavní město Praha s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

3+kk

16 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+kk 60 m²Prodej bytu 3+kk 60 m²
Prodej bytu 3+kk 60 m²
Prodej bytu 3+kk 60 m²

Prodej bytu 3+kk 60 m²

Jeseniova 431/17, Praha 3 - Žižkov

9 300 000 Kč

155 000 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Vuong
Realitní kancelář: RK BOHATÝ TÁTA
Realitní makléř: Miroslav Vuong

Miroslav Vuong

4.0

Realitní kancelář: RK BOHATÝ TÁTA

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 88 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+kk 78 m²Prodej bytu 3+kk 78 m²
Prodej bytu 3+kk 78 m²
Prodej bytu 3+kk 78 m²

Prodej bytu 3+kk 78 m²

náměstí Protifašistických bojovníků 102/4, Praha 22 - Uhříněves

8 490 000 Kč

7 980 000 Kč

102 308 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Svoboda
Realitní kancelář: CENTURY 21 4fin Reality
Realitní makléř: Michal Svoboda

Michal Svoboda

4.5

Realitní kancelář: CENTURY 21 4fin Reality
Prodej bytu 3+kk 69 m²Prodej bytu 3+kk 69 m²
Prodej bytu 3+kk 69 m²
Prodej bytu 3+kk 69 m²

Prodej bytu 3+kk 69 m²

Záběhlická 3212/90, Praha 10 - Záběhlice

9 700 000 Kč

140 580 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 62 m²Prodej bytu 3+kk 62 m²
Prodej bytu 3+kk 62 m²
Prodej bytu 3+kk 62 m²

Prodej bytu 3+kk 62 m²

Kotorská, Praha

9 490 000 Kč

9 390 000 Kč

151 452 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Lolo
Realitní kancelář: Lolo Reality ML
Realitní makléř: Milan Lolo

Milan Lolo

4.9

Realitní kancelář: Lolo Reality ML
Prodej bytu 3+kk 79 m²Prodej bytu 3+kk 79 m²
Prodej bytu 3+kk 79 m²
Prodej bytu 3+kk 79 m²

Prodej bytu 3+kk 79 m²

Pomořanská, Troja, Praha

10 000 000 Kč

126 582 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 63 m²Prodej bytu 3+kk 63 m²
Prodej bytu 3+kk 63 m²
Prodej bytu 3+kk 63 m²

Prodej bytu 3+kk 63 m²

Křižíkova, Praha

8 999 000 Kč

8 790 000 Kč

139 524 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Lolo
Realitní kancelář: Lolo Reality ML
Realitní makléř: Milan Lolo

Milan Lolo

4.9

Realitní kancelář: Lolo Reality ML
12

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 88 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické