Kontakt

Byty 3+kk na prodej

3+kk

303 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+kk 71 m²Prodej bytu 3+kk 71 m²
Prodej bytu 3+kk 71 m²
Prodej bytu 3+kk 71 m²

Prodej bytu 3+kk 71 m²

Letovská 554, Praha 18 - Letňany

9 249 000 Kč

8 500 000 Kč

119 718 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 931 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+kk 96 m²Prodej bytu 3+kk 96 m²
Prodej bytu 3+kk 96 m²
Prodej bytu 3+kk 96 m²

Prodej bytu 3+kk 96 m²

Srní 40, Srní

10 490 000 Kč

6 490 000 Kč

67 604 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 95 m²Prodej bytu 3+kk 95 m²
Prodej bytu 3+kk 95 m²
Prodej bytu 3+kk 95 m²

Prodej bytu 3+kk 95 m²

Cukrovarská, Praha

9 999 000 Kč

8 490 000 Kč

89 368 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Lolo
Realitní kancelář: Lolo Reality ML
Realitní makléř: Milan Lolo

Milan Lolo

4.9

Realitní kancelář: Lolo Reality ML
Prodej bytu 3+kk 99 m²Prodej bytu 3+kk 99 m²
Prodej bytu 3+kk 99 m²
Prodej bytu 3+kk 99 m²

Prodej bytu 3+kk 99 m²

Šumavská, Karlovy Vary

7 990 000 Kč

80 707 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 117 m²Prodej bytu 3+kk 117 m²
Prodej bytu 3+kk 117 m²
Prodej bytu 3+kk 117 m²

Prodej bytu 3+kk 117 m²

Baranova 1833/11, Praha 3 - Žižkov

14 980 000 Kč

128 034 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Hofmann a Hana Kvasničková
Realitní kancelář: RE/MAX Art
Realitní makléř: Martin Hofmann a Hana Kvasničková

Martin Hofmann a Hana Kvasničková

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX Art
Prodej bytu 3+kk 72 m²Prodej bytu 3+kk 72 m²
Prodej bytu 3+kk 72 m²
Prodej bytu 3+kk 72 m²

Prodej bytu 3+kk 72 m²

Merhautova, Brno

8 475 000 Kč

117 708 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 70 m²Prodej bytu 3+kk 70 m²
Prodej bytu 3+kk 70 m²
Prodej bytu 3+kk 70 m²

Prodej bytu 3+kk 70 m²

Rokytnice nad Jizerou, okres Semily

789 000 Kč

11 271 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 106 m²Prodej bytu 3+kk 106 m²
Prodej bytu 3+kk 106 m²
Prodej bytu 3+kk 106 m²

Prodej bytu 3+kk 106 m²

Tyršova 239, Nymburk

11 103 075 Kč

104 746 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 78 m²Prodej bytu 3+kk 78 m²
Prodej bytu 3+kk 78 m²
Prodej bytu 3+kk 78 m²

Prodej bytu 3+kk 78 m²

Husova 625/8, Čáslav-Nové Město

4 290 000 Kč

55 000 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Mlčoch
Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Realitní makléř: Ing. Karel Mlčoch

Ing. Karel Mlčoch

4.7

Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Prodej bytu 3+kk 71 m²Prodej bytu 3+kk 71 m²
Prodej bytu 3+kk 71 m²
Prodej bytu 3+kk 71 m²

Prodej bytu 3+kk 71 m²

Bellušova 1871/58, Praha 13 - Stodůlky

8 200 000 Kč

115 493 Kč/m2

1...181920...31

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 931 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické