Kontakt

Byty 3+kk na prodej

3+kk

304 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+kk 102 m²Prodej bytu 3+kk 102 m²
Prodej bytu 3+kk 102 m²
Prodej bytu 3+kk 102 m²

Prodej bytu 3+kk 102 m²

Nová Bystřice, okres Jindřichův Hradec

4 500 000 Kč

44 118 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 928 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+kk 66 m²Prodej bytu 3+kk 66 m²
Prodej bytu 3+kk 66 m²
Prodej bytu 3+kk 66 m²

Prodej bytu 3+kk 66 m²

Otakara Kubína 2622/10, Boskovice

Neveřejná cena

Prodej bytu 3+kk 66 m²Prodej bytu 3+kk 66 m²
Prodej bytu 3+kk 66 m²
Prodej bytu 3+kk 66 m²

Prodej bytu 3+kk 66 m²

Otakara Kubína 2622/10, Boskovice

Neveřejná cena

Prodej bytu 3+kk 110 m²Prodej bytu 3+kk 110 m²
Prodej bytu 3+kk 110 m²
Prodej bytu 3+kk 110 m²

Prodej bytu 3+kk 110 m²

Sportovní 1265/4, Praha 10 - Vršovice

13 190 000 Kč

119 909 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 69 m²Prodej bytu 3+kk 69 m²
Prodej bytu 3+kk 69 m²
Prodej bytu 3+kk 69 m²

Prodej bytu 3+kk 69 m²

Na Farkáně III 201/13, Praha 5 - Radlice

9 990 000 Kč

144 783 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 83 m²Prodej bytu 3+kk 83 m²
Prodej bytu 3+kk 83 m²
Prodej bytu 3+kk 83 m²

Prodej bytu 3+kk 83 m²

Moravcových 1015/4, Praha 9 - Vysočany

18 490 000 Kč

222 771 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 76 m²Prodej bytu 3+kk 76 m²
Prodej bytu 3+kk 76 m²
Prodej bytu 3+kk 76 m²

Prodej bytu 3+kk 76 m²

Kovanecká 2284/21, Praha 9 - Libeň

11 990 000 Kč

157 763 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 137 m²Prodej bytu 3+kk 137 m²
Prodej bytu 3+kk 137 m²
Prodej bytu 3+kk 137 m²

Prodej bytu 3+kk 137 m²

Levá, Praha

22 700 000 Kč

165 693 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 85 m²Prodej bytu 3+kk 85 m²
Prodej bytu 3+kk 85 m²
Prodej bytu 3+kk 85 m²

Prodej bytu 3+kk 85 m²

Nádražní 71, Heřmanova Huť

Neveřejná cena

Prodej bytu 3+kk 98 m²Prodej bytu 3+kk 98 m²
Prodej bytu 3+kk 98 m²
Prodej bytu 3+kk 98 m²

Prodej bytu 3+kk 98 m²

Zderadova 478/4, Brno - Trnitá

15 619 000 Kč

159 378 Kč/m2

1...789...31

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 928 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické