Byty na prodej

Byty 3+kk na prodej v kraji Moravskoslezský kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

3+kk

9 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+kk 51 m²Prodej bytu 3+kk 51 m²
Prodej bytu 3+kk 51 m²
Prodej bytu 3+kk 51 m²

Prodej bytu 3+kk 51 m²

Na Pastvisku 1491/12, Opava - Kateřinky

3 050 000 Kč

59 804 Kč/m2

Realitní makléř: Petra Janštová
Realitní kancelář: Bc. Petra Janštová REALITY PRORADOST
Realitní makléř: Petra Janštová

Petra Janštová

4.9

Realitní kancelář: Bc. Petra Janštová REALITY PRORADOST

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 23 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+kk 76 m²Prodej bytu 3+kk 76 m²
Prodej bytu 3+kk 76 m²
Prodej bytu 3+kk 76 m²

Prodej bytu 3+kk 76 m²

Kunov 76, Nové Heřminovy

1 999 000 Kč

1 990 000 Kč

26 184 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 56 m²Prodej bytu 3+kk 56 m²
Prodej bytu 3+kk 56 m²
Prodej bytu 3+kk 56 m²

Prodej bytu 3+kk 56 m²

Březová, Karviná

2 710 000 Kč

48 393 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 57 m²Prodej bytu 3+kk 57 m²
Prodej bytu 3+kk 57 m²
Prodej bytu 3+kk 57 m²

Prodej bytu 3+kk 57 m²

Kosmonautů, Ostrava

4 550 000 Kč

4 498 000 Kč

78 912 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 53 m²Prodej bytu 3+kk 53 m²
Prodej bytu 3+kk 53 m²
Prodej bytu 3+kk 53 m²

Prodej bytu 3+kk 53 m²

Sokolovská, Ostrava

4 200 000 Kč

3 800 000 Kč

71 698 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 62.57 m²Prodej bytu 3+kk 62.57 m²
Prodej bytu 3+kk 62.57 m²
Prodej bytu 3+kk 62.57 m²

Prodej bytu 3+kk 62.57 m²

Jana Škody, Ostrava

4 290 000 Kč

68 563 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 64 m²Prodej bytu 3+kk 64 m²
Prodej bytu 3+kk 64 m²
Prodej bytu 3+kk 64 m²

Prodej bytu 3+kk 64 m²

Komenského, Ostrava

4 599 000 Kč

71 859 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 60 m²Prodej bytu 3+kk 60 m²
Prodej bytu 3+kk 60 m²
Prodej bytu 3+kk 60 m²

Prodej bytu 3+kk 60 m²

Hlavní, Bolatice

4 300 000 Kč

71 667 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 57.4 m²Prodej bytu 3+kk 57.4 m²
Prodej bytu 3+kk 57.4 m²
Prodej bytu 3+kk 57.4 m²

Prodej bytu 3+kk 57.4 m²

Karla Hynka Máchy, Frýdek-Místek

3 990 000 Kč

69 512 Kč/m2

1

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 23 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické