Byty na prodej

Byty na prodej v kraji Hlavní město Praha s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

237 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 1+kk 25 m²Prodej bytu 1+kk 25 m²
Prodej bytu 1+kk 25 m²
Prodej bytu 1+kk 25 m²

Prodej bytu 1+kk 25 m²

Žižkova 602/3, Praha - Kunratice

5 690 000 Kč

5 300 000 Kč

212 000 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 159 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+1 55 m²Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²

Prodej bytu 2+1 55 m²

Františka Kadlece 594/18, Praha 8 - Libeň

8 600 000 Kč

8 390 000 Kč

152 545 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 54 m²Prodej bytu 3+1 54 m²
Prodej bytu 3+1 54 m²
Prodej bytu 3+1 54 m²

Prodej bytu 3+1 54 m²

Dubrovnická 1059/1, Praha 5 - Košíře

7 790 000 Kč

7 490 000 Kč

138 704 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 41 m²Prodej bytu 2+kk 41 m²
Prodej bytu 2+kk 41 m²
Prodej bytu 2+kk 41 m²

Prodej bytu 2+kk 41 m²

Podle Kačerova 1259/36, Praha 4 - Michle

6 900 000 Kč

6 600 000 Kč

160 976 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 42 m²Prodej bytu 2+kk 42 m²
Prodej bytu 2+kk 42 m²
Prodej bytu 2+kk 42 m²

Prodej bytu 2+kk 42 m²

Stodůlky 3189/5, Praha

7 390 000 Kč

6 950 000 Kč

165 476 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 65 m²Prodej bytu 3+kk 65 m²
Prodej bytu 3+kk 65 m²
Prodej bytu 3+kk 65 m²

Prodej bytu 3+kk 65 m²

Borečkova, Praha

9 855 000 Kč

7 990 000 Kč

122 923 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 47 m²Prodej bytu 2+1 47 m²
Prodej bytu 2+1 47 m²
Prodej bytu 2+1 47 m²

Prodej bytu 2+1 47 m²

Psohlavců, Praha

6 900 000 Kč

146 809 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 43 m²Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²

Prodej bytu 2+kk 43 m²

V zahradách 569/17, Praha 8 - Libeň

7 560 000 Kč

175 814 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 43 m²Prodej bytu 2+1 43 m²
Prodej bytu 2+1 43 m²
Prodej bytu 2+1 43 m²

Prodej bytu 2+1 43 m²

Havlíčkovo náměstí 112/4, Praha 3 - Žižkov

8 499 000 Kč

8 199 000 Kč

190 674 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 48 m²Prodej bytu 2+kk 48 m²
Prodej bytu 2+kk 48 m²
Prodej bytu 2+kk 48 m²

Prodej bytu 2+kk 48 m²

Chlumova 307/3, Praha 3 - Žižkov

9 350 000 Kč

8 800 000 Kč

183 333 Kč/m2

1...101112...24

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 159 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické