Byty na prodej

Byty na prodej v kraji Hlavní město Praha s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

239 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+1 74 m²Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²

Prodej bytu 3+1 74 m²

Malkovského 592, Praha 18 - Letňany

8 990 000 Kč

8 590 000 Kč

116 081 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 168 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 1+kk 26 m²Prodej bytu 1+kk 26 m²
Prodej bytu 1+kk 26 m²
Prodej bytu 1+kk 26 m²

Prodej bytu 1+kk 26 m²

V zahradách 569/17, Praha 8 - Libeň

5 490 000 Kč

211 154 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 54 m²Prodej bytu 3+1 54 m²
Prodej bytu 3+1 54 m²
Prodej bytu 3+1 54 m²

Prodej bytu 3+1 54 m²

Dubrovnická 1059/1, Praha 5 - Košíře

7 790 000 Kč

144 259 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 55 m²Prodej bytu 2+kk 55 m²
Prodej bytu 2+kk 55 m²
Prodej bytu 2+kk 55 m²

Prodej bytu 2+kk 55 m²

Plzeňská, Praha

9 900 000 Kč

180 000 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 27 m²Prodej bytu 1+kk 27 m²
Prodej bytu 1+kk 27 m²
Prodej bytu 1+kk 27 m²

Prodej bytu 1+kk 27 m²

Pod pekárnami 258/13, Praha 9 - Vysočany

5 490 000 Kč

203 333 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 70 m²Prodej bytu 3+1 70 m²
Prodej bytu 3+1 70 m²
Prodej bytu 3+1 70 m²

Prodej bytu 3+1 70 m²

U jeslí 2268/18, Praha 20 - Horní Počernice

8 990 000 Kč

128 429 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 70 m²Prodej bytu 1+kk 70 m²
Prodej bytu 1+kk 70 m²
Prodej bytu 1+kk 70 m²

Prodej bytu 1+kk 70 m²

Hrabovská 940/10, Praha 14 - Hostavice

7 950 000 Kč

7 400 000 Kč

105 714 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 45 m²Prodej bytu 2+kk 45 m²
Prodej bytu 2+kk 45 m²
Prodej bytu 2+kk 45 m²

Prodej bytu 2+kk 45 m²

Krausova, Letňany, Praha

6 440 000 Kč

143 111 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 40 m²Prodej bytu 1+kk 40 m²
Prodej bytu 1+kk 40 m²
Prodej bytu 1+kk 40 m²

Prodej bytu 1+kk 40 m²

Vinohradská 3216/165, Praha 10 - Strašnice

7 790 000 Kč

6 990 000 Kč

174 750 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 62 m²Prodej bytu 2+kk 62 m²
Prodej bytu 2+kk 62 m²
Prodej bytu 2+kk 62 m²

Prodej bytu 2+kk 62 m²

Tupolevova 469, Praha 18 - Letňany

7 999 000 Kč

129 016 Kč/m2

1...192021...24

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 168 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické