okres Jihlava

Byty na prodej Jihlava s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

6 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+1 75 m²Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²

Prodej bytu 3+1 75 m²

Demlova 3589/9, Jihlava

5 590 000 Kč

74 533 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Peřina, Adam Chlubný
Realitní kancelář: Reality Vysočina s.r.o.
Realitní makléř: Radek Peřina, Adam Chlubný

Radek Peřina, Adam Chlubný

4.8

Realitní kancelář: Reality Vysočina s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 20 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 5+kk 126 m²Prodej bytu 5+kk 126 m²
Prodej bytu 5+kk 126 m²
Prodej bytu 5+kk 126 m²

Prodej bytu 5+kk 126 m²

třída Legionářů, Jihlava

8 690 000 Kč

68 968 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 80 m²Prodej bytu 3+1 80 m²
Prodej bytu 3+1 80 m²
Prodej bytu 3+1 80 m²

Prodej bytu 3+1 80 m²

Jana Masaryka 1595/5, Jihlava

6 290 000 Kč

6 150 000 Kč

76 875 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 76 m²Prodej bytu 3+kk 76 m²
Prodej bytu 3+kk 76 m²
Prodej bytu 3+kk 76 m²

Prodej bytu 3+kk 76 m²

Dělnická 350/20, Jihlava

6 490 000 Kč

85 395 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Černický
Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.
Realitní makléř: Petr Černický

Petr Černický

5.0

Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.
Prodej bytu 3+1 75 m²Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²

Prodej bytu 3+1 75 m²

Březinova 3634/7, Jihlava

5 390 000 Kč

71 867 Kč/m2

Realitní makléř: Jitka Mayerová
Realitní kancelář: Jitka Mayerová - reality
Realitní makléř: Jitka Mayerová

Jitka Mayerová

4.9

Realitní kancelář: Jitka Mayerová - reality
Prodej bytu 4+kk 146 m²Prodej bytu 4+kk 146 m²
Prodej bytu 4+kk 146 m²
Prodej bytu 4+kk 146 m²

Prodej bytu 4+kk 146 m²

Masarykovo náměstí 97/1, Jihlava

6 380 000 Kč

43 699 Kč/m2

1

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 20 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické