Byty na prodej

Byty na prodej v kraji Jihočeský kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

72 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+kk 79 m²Prodej bytu 3+kk 79 m²
Prodej bytu 3+kk 79 m²
Prodej bytu 3+kk 79 m²

Prodej bytu 3+kk 79 m²

Velká 1, Milevsko

4 190 000 Kč

53 038 Kč/m2

Realitní makléř: Michaela Waloszková
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Michaela Waloszková

Michaela Waloszková

4.7

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 317 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 56 m²Prodej bytu 3+1 56 m²
Prodej bytu 3+1 56 m²
Prodej bytu 3+1 56 m²

Prodej bytu 3+1 56 m²

Dražíč 28, Dražíč

2 745 000 Kč

49 018 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 51 m²Prodej bytu 2+1 51 m²
Prodej bytu 2+1 51 m²
Prodej bytu 2+1 51 m²

Prodej bytu 2+1 51 m²

Dobrovodská 645/80, České Budějovice 5

3 950 000 Kč

3 780 000 Kč

74 118 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 47 m²Prodej bytu 2+kk 47 m²
Prodej bytu 2+kk 47 m²
Prodej bytu 2+kk 47 m²

Prodej bytu 2+kk 47 m²

Náměstí, Horní Planá

4 590 000 Kč

97 660 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 59 m²Prodej bytu 2+1 59 m²
Prodej bytu 2+1 59 m²
Prodej bytu 2+1 59 m²

Prodej bytu 2+1 59 m²

Větrná 807/64, České Budějovice 2

4 190 000 Kč

71 017 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Šiller
Realitní kancelář: NEXT REALITY PROFI ČB
Realitní makléř: Jiří Šiller

Jiří Šiller

4.2

Realitní kancelář: NEXT REALITY PROFI ČB
Prodej bytu 1+kk 26 m²Prodej bytu 1+kk 26 m²
Prodej bytu 1+kk 26 m²
Prodej bytu 1+kk 26 m²

Prodej bytu 1+kk 26 m²

České Budějovice, okres České Budějovice

3 264 000 Kč

125 538 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 63 m²Prodej bytu 2+1 63 m²
Prodej bytu 2+1 63 m²
Prodej bytu 2+1 63 m²

Prodej bytu 2+1 63 m²

Brněnská 128, Slavonice

2 595 000 Kč

41 190 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 35 m²Prodej bytu 2+kk 35 m²
Prodej bytu 2+kk 35 m²
Prodej bytu 2+kk 35 m²

Prodej bytu 2+kk 35 m²

Černé Údolí 3, Benešov nad Černou

3 150 000 Kč

90 000 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Jindřich
Realitní kancelář: Radek Jindřich
Realitní makléř: Radek Jindřich

Radek Jindřich

5.0

Realitní kancelář: Radek Jindřich
Prodej bytu 1+kk 16 m²Prodej bytu 1+kk 16 m²
Prodej bytu 1+kk 16 m²
Prodej bytu 1+kk 16 m²

Prodej bytu 1+kk 16 m²

Lipno nad Vltavou 49, Lipno nad Vltavou

3 590 000 Kč

224 375 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 69 m²Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²

Prodej bytu 3+1 69 m²

Sídliště F. Hrubína 434, Chlum u Třeboně

3 890 000 Kč

56 377 Kč/m2

1...5678

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 317 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické