obec Praha

Byty na prodej v katastrálním území Vysočany, Praha s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

12 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej bytu 2+kk 44 m²Prodej bytu 2+kk 44 m²
Prodej bytu 2+kk 44 m²
Prodej bytu 2+kk 44 m²

Prodej bytu 2+kk 44 m²

Pod pekárnami 258/13, Praha 9 - Vysočany

7 290 000 Kč

165 682 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 32 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+kk 57 m²Prodej bytu 2+kk 57 m²
Prodej bytu 2+kk 57 m²
Prodej bytu 2+kk 57 m²

Prodej bytu 2+kk 57 m²

V Předním Hloubětíně 605/8, Praha 9 - Vysočany

10 300 000 Kč

9 900 000 Kč

173 684 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Jelínek
Realitní kancelář: RE/MAX 4 You II
Realitní makléř: Petr Jelínek

Petr Jelínek

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX 4 You II
Prodej bytu 2+kk 39 m²Prodej bytu 2+kk 39 m²
Prodej bytu 2+kk 39 m²
Prodej bytu 2+kk 39 m²

Prodej bytu 2+kk 39 m²

Praha 9 - Střížkov, okres území Hlavního města Prahy

7 399 000 Kč

189 718 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 53 m²Prodej bytu 2+kk 53 m²
Prodej bytu 2+kk 53 m²
Prodej bytu 2+kk 53 m²

Prodej bytu 2+kk 53 m²

Vysočany 6, Praha

9 140 000 Kč

9 080 000 Kč

171 321 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 49 m²Prodej bytu 2+kk 49 m²
Prodej bytu 2+kk 49 m²
Prodej bytu 2+kk 49 m²

Prodej bytu 2+kk 49 m²

U vysočanského pivovaru 704/9, Praha 9 - Vysočany

5 900 000 Kč

120 408 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 37 m²Prodej bytu 1+kk 37 m²
Prodej bytu 1+kk 37 m²
Prodej bytu 1+kk 37 m²

Prodej bytu 1+kk 37 m²

Vysočany 6, Praha

5 999 000 Kč

162 135 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 27 m²Prodej bytu 1+kk 27 m²
Prodej bytu 1+kk 27 m²
Prodej bytu 1+kk 27 m²

Prodej bytu 1+kk 27 m²

Pod pekárnami 258/13, Praha 9 - Vysočany

5 490 000 Kč

203 333 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 34 m²Prodej bytu 1+kk 34 m²
Prodej bytu 1+kk 34 m²
Prodej bytu 1+kk 34 m²

Prodej bytu 1+kk 34 m²

Poděbradská 520/24, Praha 9 - Vysočany

6 670 000 Kč

6 570 000 Kč

193 235 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 43 m²Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²

Prodej bytu 2+kk 43 m²

Pod pekárnami 258/13, Praha 9 - Vysočany

7 974 910 Kč

185 463 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 29 m²Prodej bytu 1+kk 29 m²
Prodej bytu 1+kk 29 m²
Prodej bytu 1+kk 29 m²

Prodej bytu 1+kk 29 m²

Pod pekárnami 258/13, Praha 9 - Vysočany

6 133 000 Kč

5 999 900 Kč

206 893 Kč/m2

12

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 32 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické