Kontakt

Byty na prodej s cenou do 3 mil. Kč

Do 3 mil. Kč

345 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+1 98 m²Prodej bytu 2+1 98 m²
Prodej bytu 2+1 98 m²
Prodej bytu 2+1 98 m²

Prodej bytu 2+1 98 m²

Uherčice 13, Uherčice

2 690 000 Kč

2 490 000 Kč

25 408 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 400 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 69 m²Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²

Prodej bytu 3+1 69 m²

Sídl. Míru 251, Volary

1 990 000 Kč

1 940 000 Kč

28 116 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 27 m²Prodej bytu 1+kk 27 m²
Prodej bytu 1+kk 27 m²
Prodej bytu 1+kk 27 m²

Prodej bytu 1+kk 27 m²

Na Lánech 250/92, Ostrava - Nová Ves

2 290 000 Kč

2 250 000 Kč

83 333 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 89 m²Prodej bytu 2+1 89 m²
Prodej bytu 2+1 89 m²
Prodej bytu 2+1 89 m²

Prodej bytu 2+1 89 m²

Jiráskova, Chrast, Chrast

3 900 000 Kč

2 900 000 Kč

32 584 Kč/m2

Prodej atypického bytu 170 m²Prodej atypického bytu 170 m²
Prodej atypického bytu 170 m²
Prodej atypického bytu 170 m²

Prodej atypického bytu 170 m²

Zámecká, Hodonín

2 200 000 Kč

12 941 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 59 m²Prodej bytu 2+1 59 m²
Prodej bytu 2+1 59 m²
Prodej bytu 2+1 59 m²

Prodej bytu 2+1 59 m²

Konstantina Biebla 2266/33, Most

1 569 900 Kč

26 608 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 39 m²Prodej bytu 1+1 39 m²
Prodej bytu 1+1 39 m²
Prodej bytu 1+1 39 m²

Prodej bytu 1+1 39 m²

Dělnická, Bruntál

1 910 000 Kč

48 974 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 44 m²Prodej bytu 2+1 44 m²
Prodej bytu 2+1 44 m²
Prodej bytu 2+1 44 m²

Prodej bytu 2+1 44 m²

Šeříková 708/2, Ostrava - Výškovice

2 800 000 Kč

63 636 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 35 m²Prodej bytu 1+1 35 m²
Prodej bytu 1+1 35 m²
Prodej bytu 1+1 35 m²

Prodej bytu 1+1 35 m²

Jenišovice 51, Jenišovice

2 600 000 Kč

74 286 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 39 m²Prodej bytu 2+kk 39 m²
Prodej bytu 2+kk 39 m²
Prodej bytu 2+kk 39 m²

Prodej bytu 2+kk 39 m²

Jaroslava Haška 1051/5, Most

1 899 900 Kč

48 715 Kč/m2

1...101112...35

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 400 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické