Kontakt

Byty na prodej s cenou do 3 mil. Kč

Do 3 mil. Kč

344 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+1 69 m²Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²

Prodej bytu 3+1 69 m²

Seifertova, Neštěmice, Ústí nad Labem

2 625 000 Kč

38 043 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Hanauer
Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.
Realitní makléř: Tomáš Hanauer

Tomáš Hanauer

3.4

Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 387 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 88 m²Prodej bytu 3+1 88 m²
Prodej bytu 3+1 88 m²
Prodej bytu 3+1 88 m²

Prodej bytu 3+1 88 m²

Dědov 5, Teplice nad Metují

2 580 000 Kč

1 990 000 Kč

22 614 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kozák
Realitní kancelář: Jan Kozák - QARA s.r.o.
Realitní makléř: Jan Kozák

Jan Kozák

4.7

Realitní kancelář: Jan Kozák - QARA s.r.o.
Prodej bytu 2+1 76 m²Prodej bytu 2+1 76 m²
Prodej bytu 2+1 76 m²
Prodej bytu 2+1 76 m²

Prodej bytu 2+1 76 m²

Zengrova, Ostrava

2 940 000 Kč

2 900 000 Kč

38 158 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Kriho
Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Realitní makléř: Radek Kriho

Radek Kriho

4.8

Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Prodej bytu 1+1 37.83 m²Prodej bytu 1+1 37.83 m²
Prodej bytu 1+1 37.83 m²
Prodej bytu 1+1 37.83 m²

Prodej bytu 1+1 37.83 m²

Břustkova, Ostrava

2 390 000 Kč

63 177 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 72 m²Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²

Prodej bytu 3+1 72 m²

Velké Heraltice, okres Opava

2 190 000 Kč

1 650 000 Kč

22 917 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 55 m²Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²

Prodej bytu 2+1 55 m²

Májová, Meziboří

1 559 900 Kč

28 362 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 60.8 m²Prodej bytu 2+1 60.8 m²
Prodej bytu 2+1 60.8 m²
Prodej bytu 2+1 60.8 m²

Prodej bytu 2+1 60.8 m²

Hluboká 478, Ústí nad Labem - Neštěmice

1 790 000 Kč

29 441 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 33 m²Prodej bytu 1+kk 33 m²
Prodej bytu 1+kk 33 m²
Prodej bytu 1+kk 33 m²

Prodej bytu 1+kk 33 m²

Havlíčkovo náměstí 48, Žirovnice

2 333 000 Kč

70 697 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 38 m²Prodej bytu 1+1 38 m²
Prodej bytu 1+1 38 m²
Prodej bytu 1+1 38 m²

Prodej bytu 1+1 38 m²

Závodu míru 1913, Sokolov

1 490 000 Kč

39 211 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 61 m²Prodej bytu 2+1 61 m²
Prodej bytu 2+1 61 m²
Prodej bytu 2+1 61 m²

Prodej bytu 2+1 61 m²

K Lanovce 926, Jáchymov

2 350 000 Kč

38 525 Kč/m2

1...32333435

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 387 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické