Kontakt

Byty na prodej s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

1 015 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+kk 42 m²Prodej bytu 2+kk 42 m²
Prodej bytu 2+kk 42 m²
Prodej bytu 2+kk 42 m²

Prodej bytu 2+kk 42 m²

V. Volfa 1334/31, České Budějovice 2

2 790 000 Kč

66 429 Kč/m2

Realitní makléř: Michaela Waloszková
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Michaela Waloszková

Michaela Waloszková

4.7

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 675 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+1 54 m²Prodej bytu 2+1 54 m²
Prodej bytu 2+1 54 m²
Prodej bytu 2+1 54 m²

Prodej bytu 2+1 54 m²

U Lesa, Hrabůvka, Ostrava

3 150 000 Kč

58 333 Kč/m2

Realitní makléř: Břetislav Kapča
Realitní kancelář: AZET reality
Realitní makléř: Břetislav Kapča

Břetislav Kapča

4.7

Realitní kancelář: AZET reality
Prodej bytu 2+kk 53 m²Prodej bytu 2+kk 53 m²
Prodej bytu 2+kk 53 m²
Prodej bytu 2+kk 53 m²

Prodej bytu 2+kk 53 m²

Hruškové Dvory 104, Jihlava

4 190 000 Kč

79 057 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Vetchý
Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.
Realitní makléř: Pavel Vetchý

Pavel Vetchý

Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.
Prodej bytu 2+1 52 m²Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²

Prodej bytu 2+1 52 m²

Zrenjaninská 302/23, Teplice - Řetenice

2 799 000 Kč

53 827 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Matoušek
Realitní kancelář: Matoušek reality
Realitní makléř: Petr Matoušek

Petr Matoušek

4.6

Realitní kancelář: Matoušek reality
Prodej bytu 3+1 66 m²Prodej bytu 3+1 66 m²
Prodej bytu 3+1 66 m²
Prodej bytu 3+1 66 m²

Prodej bytu 3+1 66 m²

Jindřicha Plachty, Ústí nad Labem

1 790 000 Kč

27 121 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Žák
Realitní kancelář: Motyčka Reality a Finance, GEPARD REALITY
Realitní makléř: Jakub Žák

Jakub Žák

5.0

Prodej bytu 2+kk 50 m²Prodej bytu 2+kk 50 m²
Prodej bytu 2+kk 50 m²
Prodej bytu 2+kk 50 m²

Prodej bytu 2+kk 50 m²

Chotěbořská 425, Golčův Jeníkov

4 037 002 Kč

80 740 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Horák
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Miroslav Horák

Miroslav Horák

4.9

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej bytu 2+kk 44 m²Prodej bytu 2+kk 44 m²
Prodej bytu 2+kk 44 m²
Prodej bytu 2+kk 44 m²

Prodej bytu 2+kk 44 m²

Chotěbořská 425, Golčův Jeníkov

3 981 241 Kč

90 483 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Horák
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Miroslav Horák

Miroslav Horák

4.9

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej bytu 2+kk 60 m²Prodej bytu 2+kk 60 m²
Prodej bytu 2+kk 60 m²
Prodej bytu 2+kk 60 m²

Prodej bytu 2+kk 60 m²

Chotěbořská 425, Golčův Jeníkov

4 846 502 Kč

80 775 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Horák
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Miroslav Horák

Miroslav Horák

4.9

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej bytu 2+kk 53 m²Prodej bytu 2+kk 53 m²
Prodej bytu 2+kk 53 m²
Prodej bytu 2+kk 53 m²

Prodej bytu 2+kk 53 m²

Chotěbořská 425, Golčův Jeníkov

4 299 542 Kč

81 123 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Horák
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Miroslav Horák

Miroslav Horák

4.9

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej bytu 2+kk 40 m²Prodej bytu 2+kk 40 m²
Prodej bytu 2+kk 40 m²
Prodej bytu 2+kk 40 m²

Prodej bytu 2+kk 40 m²

Sídliště pionýrů, Úštěk

1 290 000 Kč

32 250 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Žák
Realitní makléř: Jakub Žák

Jakub Žák

5.0

1...121314...102

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 675 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické