Kontakt

Byty na prodej s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

1 018 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+1 72 m²Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²

Prodej bytu 3+1 72 m²

Vimperská 200, Kašperské Hory

4 850 000 Kč

67 361 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 690 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+1 63 m²Prodej bytu 2+1 63 m²
Prodej bytu 2+1 63 m²
Prodej bytu 2+1 63 m²

Prodej bytu 2+1 63 m²

Dolní 420, Frenštát pod Radhoštěm

3 200 000 Kč

50 794 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 74 m²Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²

Prodej bytu 3+1 74 m²

Jožky Jabůrkové 2464/9, Most

2 999 900 Kč

40 539 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 40 m²Prodej bytu 1+1 40 m²
Prodej bytu 1+1 40 m²
Prodej bytu 1+1 40 m²

Prodej bytu 1+1 40 m²

Spojovací 274, Jistebnice

1 590 000 Kč

39 750 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 33 m²Prodej bytu 1+kk 33 m²
Prodej bytu 1+kk 33 m²
Prodej bytu 1+kk 33 m²

Prodej bytu 1+kk 33 m²

Dukel. hrdinů 1910, Rakovník II

2 999 000 Kč

90 879 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 30 m²Prodej bytu 1+kk 30 m²
Prodej bytu 1+kk 30 m²
Prodej bytu 1+kk 30 m²

Prodej bytu 1+kk 30 m²

Školní, Otrokovice

2 250 000 Kč

75 000 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 62 m²Prodej bytu 3+1 62 m²
Prodej bytu 3+1 62 m²
Prodej bytu 3+1 62 m²

Prodej bytu 3+1 62 m²

U Pekárny 1047, Havlíčkův Brod

4 490 000 Kč

72 419 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 62 m²Prodej bytu 3+1 62 m²
Prodej bytu 3+1 62 m²
Prodej bytu 3+1 62 m²

Prodej bytu 3+1 62 m²

U Pekárny 1047, Havlíčkův Brod

4 890 000 Kč

78 871 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 55 m²Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²

Prodej bytu 2+1 55 m²

Nejdecká, Karlovy Vary

2 550 000 Kč

46 364 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 75 m²Prodej bytu 4+1 75 m²
Prodej bytu 4+1 75 m²
Prodej bytu 4+1 75 m²

Prodej bytu 4+1 75 m²

Zahradní, Lipník nad Bečvou

3 800 000 Kč

50 667 Kč/m2

1...323334...102

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 690 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické