Kontakt

Byty na prodej s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

1 021 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+kk 39 m²Prodej bytu 2+kk 39 m²
Prodej bytu 2+kk 39 m²
Prodej bytu 2+kk 39 m²

Prodej bytu 2+kk 39 m²

Dukelských hrdinů 281, Krupka - Maršov

850 000 Kč

21 795 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 693 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 1+kk 14 m²Prodej bytu 1+kk 14 m²
Prodej bytu 1+kk 14 m²
Prodej bytu 1+kk 14 m²

Prodej bytu 1+kk 14 m²

Moravská 205/14, Karlovy Vary

2 200 000 Kč

157 143 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 72 m²Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²

Prodej bytu 3+1 72 m²

Černý vršek 829, Bystřice nad Pernštejnem

4 790 000 Kč

66 528 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 53 m²Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²

Prodej bytu 2+1 53 m²

Podmokelská 753/29, Děčín IV-Podmokly

3 400 000 Kč

64 151 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 54 m²Prodej bytu 2+1 54 m²
Prodej bytu 2+1 54 m²
Prodej bytu 2+1 54 m²

Prodej bytu 2+1 54 m²

Na Blatech, Pacov

3 500 000 Kč

64 815 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 54 m²Prodej bytu 2+kk 54 m²
Prodej bytu 2+kk 54 m²
Prodej bytu 2+kk 54 m²

Prodej bytu 2+kk 54 m²

Poláčkova, Jihlava

4 550 000 Kč

84 259 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 54 m²Prodej bytu 2+kk 54 m²
Prodej bytu 2+kk 54 m²
Prodej bytu 2+kk 54 m²

Prodej bytu 2+kk 54 m²

Pražská sídl. 2404/2b, Znojmo

4 250 000 Kč

78 704 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 58 m²Prodej bytu 2+1 58 m²
Prodej bytu 2+1 58 m²
Prodej bytu 2+1 58 m²

Prodej bytu 2+1 58 m²

Dukelských bojovníků 2821/127, Znojmo

3 575 000 Kč

61 638 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 86 m²Prodej bytu 4+1 86 m²
Prodej bytu 4+1 86 m²
Prodej bytu 4+1 86 m²

Prodej bytu 4+1 86 m²

K. H. Máchy 372, Most

2 799 900 Kč

32 557 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 369 m²Prodej bytu 2+1 369 m²
Prodej bytu 2+1 369 m²
Prodej bytu 2+1 369 m²

Prodej bytu 2+1 369 m²

Studentská, Mělník

4 290 000 Kč

11 626 Kč/m2

1...353637...103

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 693 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické