Kontakt

Byty na prodej s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

1 024 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+1 63 m²Prodej bytu 2+1 63 m²
Prodej bytu 2+1 63 m²
Prodej bytu 2+1 63 m²

Prodej bytu 2+1 63 m²

U Nádraží 263, Rokytnice v Orlických horách

2 590 000 Kč

41 111 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 702 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+1 64 m²Prodej bytu 2+1 64 m²
Prodej bytu 2+1 64 m²
Prodej bytu 2+1 64 m²

Prodej bytu 2+1 64 m²

Hrabyně, okres Opava

3 990 000 Kč

62 344 Kč/m2

Prodej bytu 2+1Prodej bytu 2+1
Prodej bytu 2+1
Prodej bytu 2+1

Prodej bytu 2+1

Uničovská, Litovel, Litovel

3 165 000 Kč

Prodej bytu 1+1 31 m²Prodej bytu 1+1 31 m²
Prodej bytu 1+1 31 m²
Prodej bytu 1+1 31 m²

Prodej bytu 1+1 31 m²

Karla Kryla 127/3, Brno - Sadová

4 499 999 Kč

4 255 000 Kč

137 258 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 71 m²Prodej bytu 3+1 71 m²
Prodej bytu 3+1 71 m²
Prodej bytu 3+1 71 m²

Prodej bytu 3+1 71 m²

St. Živného 1566/4, Mikulov

4 290 000 Kč

60 423 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 51 m²Prodej bytu 2+1 51 m²
Prodej bytu 2+1 51 m²
Prodej bytu 2+1 51 m²

Prodej bytu 2+1 51 m²

Jižní 2278/4, Ostrava - Zábřeh

3 500 000 Kč

68 627 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 37 m²Prodej bytu 1+kk 37 m²
Prodej bytu 1+kk 37 m²
Prodej bytu 1+kk 37 m²

Prodej bytu 1+kk 37 m²

Nížkovice, okres Vyškov

3 660 000 Kč

98 919 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 79 m²Prodej bytu 3+1 79 m²
Prodej bytu 3+1 79 m²
Prodej bytu 3+1 79 m²

Prodej bytu 3+1 79 m²

Josefův Důl 346, Josefův Důl

3 800 000 Kč

48 101 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 31 m²Prodej bytu 1+kk 31 m²
Prodej bytu 1+kk 31 m²
Prodej bytu 1+kk 31 m²

Prodej bytu 1+kk 31 m²

Moldavská 526/1, Brno - Bohunice

4 719 225 Kč

152 233 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 63 m²Prodej bytu 3+1 63 m²
Prodej bytu 3+1 63 m²
Prodej bytu 3+1 63 m²

Prodej bytu 3+1 63 m²

Aleše Hrdličky, Ostrava

4 499 000 Kč

71 413 Kč/m2

1...414243...103

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 702 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické