Kontakt

Byty na prodej s cenou 1 mil. - 3 mil. Kč

1 mil. - 3 mil. Kč

335 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 1+1 35 m²Prodej bytu 1+1 35 m²
Prodej bytu 1+1 35 m²
Prodej bytu 1+1 35 m²

Prodej bytu 1+1 35 m²

Růžová 367/7, Děčín III-Staré Město

2 200 000 Kč

2 000 000 Kč

57 143 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 366 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 1+kk 29 m²Prodej bytu 1+kk 29 m²
Prodej bytu 1+kk 29 m²
Prodej bytu 1+kk 29 m²

Prodej bytu 1+kk 29 m²

Okružní, Český Těšín

1 470 000 Kč

50 690 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 78 m²Prodej bytu 4+1 78 m²
Prodej bytu 4+1 78 m²
Prodej bytu 4+1 78 m²

Prodej bytu 4+1 78 m²

Osecká, Duchcov

3 621 000 Kč

2 750 000 Kč

35 256 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 36 m²Prodej bytu 2+kk 36 m²
Prodej bytu 2+kk 36 m²
Prodej bytu 2+kk 36 m²

Prodej bytu 2+kk 36 m²

náměstí Jana Karafiáta 82, Jimramov

2 590 000 Kč

1 800 000 Kč

50 000 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 33 m²Prodej bytu 1+kk 33 m²
Prodej bytu 1+kk 33 m²
Prodej bytu 1+kk 33 m²

Prodej bytu 1+kk 33 m²

Na Výsluní, Orlová

1 550 000 Kč

1 350 000 Kč

40 909 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 63 m²Prodej bytu 3+1 63 m²
Prodej bytu 3+1 63 m²
Prodej bytu 3+1 63 m²

Prodej bytu 3+1 63 m²

Jesenická, Vrbno pod Pradědem

2 599 000 Kč

2 299 000 Kč

36 492 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 75 m²Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²

Prodej bytu 3+1 75 m²

Kamenná, okres Šumperk

2 940 000 Kč

2 700 000 Kč

36 000 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 72 m²Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²

Prodej bytu 3+1 72 m²

Velké Heraltice, okres Opava

2 190 000 Kč

1 490 000 Kč

20 694 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 77 m²Prodej bytu 3+1 77 m²
Prodej bytu 3+1 77 m²
Prodej bytu 3+1 77 m²

Prodej bytu 3+1 77 m²

Růžová 322, Růžová

3 400 000 Kč

2 600 000 Kč

33 766 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 40 m²Prodej bytu 1+1 40 m²
Prodej bytu 1+1 40 m²
Prodej bytu 1+1 40 m²

Prodej bytu 1+1 40 m²

Vančurova, Neratovice

2 670 000 Kč

2 400 000 Kč

60 000 Kč/m2

1...171819...34

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 366 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické