Kontakt

Byty na prodej s cenou 2 mil. - 3 mil. Kč

2 mil. - 3 mil. Kč

223 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 1+kk 30 m²Prodej bytu 1+kk 30 m²
Prodej bytu 1+kk 30 m²
Prodej bytu 1+kk 30 m²

Prodej bytu 1+kk 30 m²

Jenišovice 51, Jenišovice

2 300 000 Kč

76 667 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 966 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 69 m²Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²

Prodej bytu 3+1 69 m²

Šumná

2 900 000 Kč

2 890 000 Kč

41 884 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 65 m²Prodej bytu 3+1 65 m²
Prodej bytu 3+1 65 m²
Prodej bytu 3+1 65 m²

Prodej bytu 3+1 65 m²

Kopečná 452, Vrbno pod Pradědem

3 116 627 Kč

2 850 000 Kč

43 846 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 64 m²Prodej bytu 3+1 64 m²
Prodej bytu 3+1 64 m²
Prodej bytu 3+1 64 m²

Prodej bytu 3+1 64 m²

Okružní , Mimoň

2 630 000 Kč

2 400 000 Kč

37 500 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Šmat
Realitní kancelář: Motyčka Reality a Finance, GEPARD REALITY
Realitní makléř: Pavel Šmat

Pavel Šmat

4.4

Prodej bytu 2+1 53 m²Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²

Prodej bytu 2+1 53 m²

Americká 2175/23, Teplice

2 590 000 Kč

48 868 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 31.1 m²Prodej bytu 1+kk 31.1 m²
Prodej bytu 1+kk 31.1 m²
Prodej bytu 1+kk 31.1 m²

Prodej bytu 1+kk 31.1 m²

Spartakiádní 277/21, Ústí nad Labem - Všebořice

2 190 000 Kč

70 418 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 80 m²Prodej bytu 3+1 80 m²
Prodej bytu 3+1 80 m²
Prodej bytu 3+1 80 m²

Prodej bytu 3+1 80 m²

Sirotčí, Ostrava

2 300 000 Kč

28 750 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Sikora
Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Realitní makléř: Jiří Sikora

Jiří Sikora

4.8

Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Prodej bytu 2+1 50 m²Prodej bytu 2+1 50 m²
Prodej bytu 2+1 50 m²
Prodej bytu 2+1 50 m²

Prodej bytu 2+1 50 m²

K. Čapka, Kopřivnice

2 950 000 Kč

59 000 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Kabíček
Realitní kancelář: Kabíček & Partners: Realitní kancelář
Realitní makléř: Martin Kabíček

Martin Kabíček

4.8

Realitní kancelář: Kabíček & Partners: Realitní kancelář
Prodej bytu 3+1 59 m²Prodej bytu 3+1 59 m²
Prodej bytu 3+1 59 m²
Prodej bytu 3+1 59 m²

Prodej bytu 3+1 59 m²

Závodu míru 506, Karlovy Vary

2 860 000 Kč

48 475 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Šnajdr
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Michal Šnajdr

Michal Šnajdr

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej bytu 2+1 54.58 m²Prodej bytu 2+1 54.58 m²
Prodej bytu 2+1 54.58 m²
Prodej bytu 2+1 54.58 m²

Prodej bytu 2+1 54.58 m²

Mitušova, Ostrava

2 900 000 Kč

53 133 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Sikora
Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Realitní makléř: Jiří Sikora

Jiří Sikora

4.8

Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
1...121314...23

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 966 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické