Kontakt

Byty na prodej s cenou 2 mil. - 3 mil. Kč

2 mil. - 3 mil. Kč

221 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 1+1 39 m²Prodej bytu 1+1 39 m²
Prodej bytu 1+1 39 m²
Prodej bytu 1+1 39 m²

Prodej bytu 1+1 39 m²

Na Chuchli, Klatovy

2 750 000 Kč

70 513 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Štrunc
Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.
Realitní makléř: Martin Štrunc

Martin Štrunc

4.5

Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 961 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+1 62 m²Prodej bytu 2+1 62 m²
Prodej bytu 2+1 62 m²
Prodej bytu 2+1 62 m²

Prodej bytu 2+1 62 m²

Tyršova 845, Chodov

2 629 000 Kč

42 403 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková

Ing. Bc. Romana Marečková

4.7

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej bytu 2+1 62 m²Prodej bytu 2+1 62 m²
Prodej bytu 2+1 62 m²
Prodej bytu 2+1 62 m²

Prodej bytu 2+1 62 m²

Chářovská 797/86, Krnov - Pod Cvilínem

2 890 000 Kč

46 613 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 70 m²Prodej bytu 3+1 70 m²
Prodej bytu 3+1 70 m²
Prodej bytu 3+1 70 m²

Prodej bytu 3+1 70 m²

Atletická, Sokolov

2 900 000 Kč

41 429 Kč/m2

Realitní makléř: Alexandr Tržecjak
Realitní kancelář: Dumrealit.cz Bonus
Realitní makléř: Alexandr Tržecjak

Alexandr Tržecjak

4.9

Realitní kancelář: Dumrealit.cz Bonus
Prodej bytu 2+kk 44 m²Prodej bytu 2+kk 44 m²
Prodej bytu 2+kk 44 m²
Prodej bytu 2+kk 44 m²

Prodej bytu 2+kk 44 m²

Banskobystrická 1276/44, Šumperk

2 850 000 Kč

64 773 Kč/m2

Realitní makléř: Ivana Uhlířová
Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Realitní makléř: Ivana Uhlířová

Ivana Uhlířová

Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Prodej bytu 2+kk 40 m²Prodej bytu 2+kk 40 m²
Prodej bytu 2+kk 40 m²
Prodej bytu 2+kk 40 m²

Prodej bytu 2+kk 40 m²

Banskobystrická 1276/44, Šumperk

2 590 000 Kč

64 750 Kč/m2

Realitní makléř: Ivana Uhlířová
Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Realitní makléř: Ivana Uhlířová

Ivana Uhlířová

Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Prodej bytu 1+kk 33 m²Prodej bytu 1+kk 33 m²
Prodej bytu 1+kk 33 m²
Prodej bytu 1+kk 33 m²

Prodej bytu 1+kk 33 m²

Baráčnická, Ústí nad Labem

2 590 000 Kč

78 485 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Vyhnálek
Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Realitní makléř: Tomáš Vyhnálek

Tomáš Vyhnálek

4.2

Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Prodej bytu 1+kk 22 m²Prodej bytu 1+kk 22 m²
Prodej bytu 1+kk 22 m²
Prodej bytu 1+kk 22 m²

Prodej bytu 1+kk 22 m²

Rozhled, Mělník

2 145 000 Kč

97 500 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 124 m²Prodej bytu 4+1 124 m²
Prodej bytu 4+1 124 m²
Prodej bytu 4+1 124 m²

Prodej bytu 4+1 124 m²

Nerudova 521/12, Město Albrechtice

2 498 000 Kč

20 145 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 43 m²Prodej bytu 1+1 43 m²
Prodej bytu 1+1 43 m²
Prodej bytu 1+1 43 m²

Prodej bytu 1+1 43 m²

Benešov nad Černou, Český Krumlov

2 100 000 Kč

48 837 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.
Realitní kancelář: ViaFinance reality
Realitní makléř: Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.

Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.

4.9

Realitní kancelář: ViaFinance reality
1...141516...23

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 961 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické