Kontakt

Byty na prodej s cenou 2 mil. - 3 mil. Kč

2 mil. - 3 mil. Kč

221 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej bytu 3+1 75 m²Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²

Prodej bytu 3+1 75 m²

Mezholezy 36, Mezholezy

2 200 000 Kč

29 333 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 958 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej bytu 3+1 65 m²Prodej bytu 3+1 65 m²
Prodej bytu 3+1 65 m²
Prodej bytu 3+1 65 m²

Prodej bytu 3+1 65 m²

Bělá nad Svitavou 163, Bělá nad Svitavou

2 350 000 Kč

36 154 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 3+1 76 m²Prodej bytu 3+1 76 m²
Prodej bytu 3+1 76 m²
Prodej bytu 3+1 76 m²

Prodej bytu 3+1 76 m²

Příčná, Děčín

2 980 000 Kč

39 211 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 1+1 54 m²Prodej bytu 1+1 54 m²
Prodej bytu 1+1 54 m²
Prodej bytu 1+1 54 m²

Prodej bytu 1+1 54 m²

ČSA 19/18, Šternberk

2 590 000 Kč

47 963 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 2+kk 41 m²Prodej bytu 2+kk 41 m²
Prodej bytu 2+kk 41 m²
Prodej bytu 2+kk 41 m²

Prodej bytu 2+kk 41 m²

Klíšská 367/110, Ústí nad Labem - Klíše

3 290 000 Kč

2 740 000 Kč

66 829 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 2+1 71 m²Prodej bytu 2+1 71 m²
Prodej bytu 2+1 71 m²
Prodej bytu 2+1 71 m²

Prodej bytu 2+1 71 m²

Tomáše ze Štítného 1088/13, Ústí nad Labem - Střekov

2 760 000 Kč

38 873 Kč/m2

Prodej atypického bytu 39 m²Prodej atypického bytu 39 m²
Prodej atypického bytu 39 m²
Prodej atypického bytu 39 m²

Prodej atypického bytu 39 m²

U Jezerky 1158/4, Praha 4 - Nusle

2 745 000 Kč

2 475 000 Kč

63 462 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 53 m²Prodej bytu 2+kk 53 m²
Prodej bytu 2+kk 53 m²
Prodej bytu 2+kk 53 m²

Prodej bytu 2+kk 53 m²

Praha, okres Praha 9

2 686 309 Kč

50 685 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 60 m²Prodej bytu 3+1 60 m²
Prodej bytu 3+1 60 m²
Prodej bytu 3+1 60 m²

Prodej bytu 3+1 60 m²

třída Dukelských hrdinů 1009, Jáchymov

2 399 000 Kč

39 983 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková

Ing. Bc. Romana Marečková

4.7

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej bytu 2+1 52 m²Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²

Prodej bytu 2+1 52 m²

Kosmonautů 1231/33, Havířov - Podlesí

2 390 000 Kč

45 962 Kč/m2

123...23

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 958 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické