Byty na prodej

2 041 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej bytu 3+kk 61.1 m²Prodej bytu 3+kk 61.1 m²
Prodej bytu 3+kk 61.1 m²
Prodej bytu 3+kk 61.1 m²

Prodej bytu 3+kk 61.1 m²

Stodůlky 3189/5, Praha

10 800 000 Kč

10 500 000 Kč

171 849 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 10 016 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej bytu 2+1 71 m²Prodej bytu 2+1 71 m²
Prodej bytu 2+1 71 m²
Prodej bytu 2+1 71 m²

Prodej bytu 2+1 71 m²

Tomáše ze Štítného 1088/13, Ústí nad Labem - Střekov

2 760 000 Kč

38 873 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 4+1 75 m²Prodej bytu 4+1 75 m²
Prodej bytu 4+1 75 m²
Prodej bytu 4+1 75 m²

Prodej bytu 4+1 75 m²

Jana Škody, Ostrava

3 990 000 Kč

53 200 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 79 m²Prodej bytu 3+1 79 m²
Prodej bytu 3+1 79 m²
Prodej bytu 3+1 79 m²

Prodej bytu 3+1 79 m²

Provazníkova, Brno

7 800 000 Kč

98 734 Kč/m2

Realitní makléř: Vladan Šváb
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Vladan Šváb

Vladan Šváb

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej bytu 2+kk 52 m²Prodej bytu 2+kk 52 m²
Prodej bytu 2+kk 52 m²
Prodej bytu 2+kk 52 m²

Prodej bytu 2+kk 52 m²

Veverkova 1397/23, Hradec Králové - Pražské Předměstí

4 490 000 Kč

86 346 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Šavrda
Realitní kancelář: Sen reality s.r.o.
Realitní makléř: Pavel Šavrda

Pavel Šavrda

4.6

Realitní kancelář: Sen reality s.r.o.

Populární

Prodej bytu 3+kk 71 m²Prodej bytu 3+kk 71 m²
Prodej bytu 3+kk 71 m²
Prodej bytu 3+kk 71 m²

Prodej bytu 3+kk 71 m²

Armádní, Milovice

6 690 000 Kč

94 225 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 2+kk 60 m²Prodej bytu 2+kk 60 m²
Prodej bytu 2+kk 60 m²
Prodej bytu 2+kk 60 m²

Prodej bytu 2+kk 60 m²

Slezská 30, Háj ve Slezsku - Jilešovice

4 000 000 Kč

66 667 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 2+1 69 m²Prodej bytu 2+1 69 m²
Prodej bytu 2+1 69 m²
Prodej bytu 2+1 69 m²

Prodej bytu 2+1 69 m²

Havlíčkova, Jihlava

4 590 000 Kč

4 490 000 Kč

65 072 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 4+kk 66 m²Prodej bytu 4+kk 66 m²
Prodej bytu 4+kk 66 m²
Prodej bytu 4+kk 66 m²

Prodej bytu 4+kk 66 m²

Lounských, Praha

9 100 000 Kč

137 879 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 3+1 88 m²Prodej bytu 3+1 88 m²
Prodej bytu 3+1 88 m²
Prodej bytu 3+1 88 m²

Prodej bytu 3+1 88 m²

Bezručova, Znojmo

4 990 000 Kč

3 990 000 Kč

45 341 Kč/m2

1...151617...205

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 10 016 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické