Byty na prodej

2 063 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+kk 40 m²Prodej bytu 2+kk 40 m²
Prodej bytu 2+kk 40 m²
Prodej bytu 2+kk 40 m²

Prodej bytu 2+kk 40 m²

Sídliště pionýrů, Úštěk

1 290 000 Kč

32 250 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Žák
Realitní kancelář: Motyčka Reality a Finance, GEPARD REALITY
Realitní makléř: Jakub Žák

Jakub Žák

5.0

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 10 089 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 1+1 37 m²Prodej bytu 1+1 37 m²
Prodej bytu 1+1 37 m²
Prodej bytu 1+1 37 m²

Prodej bytu 1+1 37 m²

Hvozd 70, Hvozd

1 890 000 Kč

51 081 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Dosoudilová
Realitní kancelář: Broker Consulting, a.s.
Realitní makléř: Jana Dosoudilová

Jana Dosoudilová

Realitní kancelář: Broker Consulting, a.s.
Prodej bytu 3+kk 80 m²Prodej bytu 3+kk 80 m²
Prodej bytu 3+kk 80 m²
Prodej bytu 3+kk 80 m²

Prodej bytu 3+kk 80 m²

Olgy Havlové, Praha

15 500 000 Kč

193 750 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Lolo
Realitní kancelář: Lolo Reality ML
Realitní makléř: Milan Lolo

Milan Lolo

4.9

Realitní kancelář: Lolo Reality ML
Prodej bytu 2+1 51 m²Prodej bytu 2+1 51 m²
Prodej bytu 2+1 51 m²
Prodej bytu 2+1 51 m²

Prodej bytu 2+1 51 m²

Družstevní, Cheb, Cheb

3 199 000 Kč

3 150 000 Kč

61 765 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Hanauer
Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.
Realitní makléř: Tomáš Hanauer

Tomáš Hanauer

3.4

Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.
Prodej bytu 3+1 68 m²Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²

Prodej bytu 3+1 68 m²

Nedbalova, Bukov, Ústí nad Labem

4 400 000 Kč

64 706 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Hanauer
Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.
Realitní makléř: Tomáš Hanauer

Tomáš Hanauer

3.4

Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.
Prodej bytu 2+kk 42 m²Prodej bytu 2+kk 42 m²
Prodej bytu 2+kk 42 m²
Prodej bytu 2+kk 42 m²

Prodej bytu 2+kk 42 m²

Poláčkova 3243/16, Ústí nad Labem - Severní Terasa

2 490 000 Kč

59 286 Kč/m2

Realitní makléř: Michaela Vojnarová
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Michaela Vojnarová

Michaela Vojnarová

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Prodej bytu 3+1 64 m²Prodej bytu 3+1 64 m²
Prodej bytu 3+1 64 m²
Prodej bytu 3+1 64 m²

Prodej bytu 3+1 64 m²

Bratrská 1094, Lipník nad Bečvou

3 290 000 Kč

51 406 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Havránek
Realitní kancelář: Ondřej Havránek - Realitní makléř
Realitní makléř: Ondřej Havránek

Ondřej Havránek

4.9

Realitní kancelář: Ondřej Havránek - Realitní makléř
Prodej bytu 1+kk 31 m²Prodej bytu 1+kk 31 m²
Prodej bytu 1+kk 31 m²
Prodej bytu 1+kk 31 m²

Prodej bytu 1+kk 31 m²

Frymburk 391, Frymburk

4 190 000 Kč

135 161 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Mynář
Realitní kancelář: MYNARO
Realitní makléř: Martin Mynář

Martin Mynář

Realitní kancelář: MYNARO
Prodej bytu 4+kk 95 m²Prodej bytu 4+kk 95 m²
Prodej bytu 4+kk 95 m²
Prodej bytu 4+kk 95 m²

Prodej bytu 4+kk 95 m²

Za Pilou 1263, Trhové Sviny

5 990 000 Kč

63 053 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Prodej bytu 2+1 57 m²Prodej bytu 2+1 57 m²
Prodej bytu 2+1 57 m²
Prodej bytu 2+1 57 m²

Prodej bytu 2+1 57 m²

Nádražní 239, Žamberk

2 310 000 Kč

40 526 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
1...242526...207

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 10 089 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické