Byty na prodej

2 057 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej bytu 1+1 36 m²Prodej bytu 1+1 36 m²
Prodej bytu 1+1 36 m²
Prodej bytu 1+1 36 m²

Prodej bytu 1+1 36 m²

Přeštická, Dobřany

3 390 000 Kč

94 167 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 10 001 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej bytu 2+1 46 m²Prodej bytu 2+1 46 m²
Prodej bytu 2+1 46 m²
Prodej bytu 2+1 46 m²

Prodej bytu 2+1 46 m²

Krátká, Milovice

3 490 000 Kč

75 870 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 4+kk 88 m²Prodej bytu 4+kk 88 m²
Prodej bytu 4+kk 88 m²
Prodej bytu 4+kk 88 m²

Prodej bytu 4+kk 88 m²

Na Dlaskově, Velké Popovice

6 990 000 Kč

79 432 Kč/m2

Realitní makléř: Jaroslav Němec
Realitní kancelář: OK REAL ESTATE
Realitní makléř: Jaroslav Němec

Jaroslav Němec

Realitní kancelář: OK REAL ESTATE

Populární

Prodej bytu 3+1 74 m²Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²

Prodej bytu 3+1 74 m²

Lipová, Most

3 530 000 Kč

2 999 900 Kč

40 539 Kč/m2

Realitní makléř: Hanka Vyhnalkova
Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Realitní makléř: Hanka Vyhnalkova

Hanka Vyhnalkova

4.3

Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek

Populární

Prodej bytu 1+kk 26.4 m²Prodej bytu 1+kk 26.4 m²
Prodej bytu 1+kk 26.4 m²
Prodej bytu 1+kk 26.4 m²

Prodej bytu 1+kk 26.4 m²

Rubešova 72/9, Praha 2 - Vinohrady

4 400 000 Kč

166 667 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 3+1 77 m²Prodej bytu 3+1 77 m²
Prodej bytu 3+1 77 m²
Prodej bytu 3+1 77 m²

Prodej bytu 3+1 77 m²

Františka Hajdy, Hrabůvka, Ostrava

3 890 000 Kč

50 519 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 3+kk 114 m²Prodej bytu 3+kk 114 m²
Prodej bytu 3+kk 114 m²
Prodej bytu 3+kk 114 m²

Prodej bytu 3+kk 114 m²

Kounická, Praha

15 960 000 Kč

140 000 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 3+kk 88 m²Prodej bytu 3+kk 88 m²
Prodej bytu 3+kk 88 m²
Prodej bytu 3+kk 88 m²

Prodej bytu 3+kk 88 m²

Moskevská, Karlovy Vary

5 990 000 Kč

68 068 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 3+1 80 m²Prodej bytu 3+1 80 m²
Prodej bytu 3+1 80 m²
Prodej bytu 3+1 80 m²

Prodej bytu 3+1 80 m²

Helfertova, Brno

10 484 000 Kč

131 050 Kč/m2

Realitní makléř: Vladan Šváb
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Vladan Šváb

Vladan Šváb

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO

Populární

Prodej bytu 4+1 118 m²Prodej bytu 4+1 118 m²
Prodej bytu 4+1 118 m²
Prodej bytu 4+1 118 m²

Prodej bytu 4+1 118 m²

Stodůlky 3189/5, Praha

12 490 000 Kč

105 847 Kč/m2

1...8910...206

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 10 001 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické