Byty na prodej

Byty na prodej v okresu Ostrava-město s cenou do 12 mil. Kč

Do 12 mil. Kč

100 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+kk 50.9 m²Prodej bytu 2+kk 50.9 m²
Prodej bytu 2+kk 50.9 m²
Prodej bytu 2+kk 50.9 m²

Prodej bytu 2+kk 50.9 m²

Biskupská, Ostrava

7 417 648 Kč

145 730 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 327 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 1+kk 33 m²Prodej bytu 1+kk 33 m²
Prodej bytu 1+kk 33 m²
Prodej bytu 1+kk 33 m²

Prodej bytu 1+kk 33 m²

Biskupská, Ostrava

3 880 800 Kč

117 600 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 54.2 m²Prodej bytu 2+kk 54.2 m²
Prodej bytu 2+kk 54.2 m²
Prodej bytu 2+kk 54.2 m²

Prodej bytu 2+kk 54.2 m²

Biskupská, Ostrava

6 373 920 Kč

117 600 Kč/m2

Prodej bytu 2+1Prodej bytu 2+1
Prodej bytu 2+1
Prodej bytu 2+1

Prodej bytu 2+1

Hlavní třída, Poruba, Ostrava

3 490 000 Kč

3 390 000 Kč

Prodej bytu 1+1 43.2 m²Prodej bytu 1+1 43.2 m²
Prodej bytu 1+1 43.2 m²
Prodej bytu 1+1 43.2 m²

Prodej bytu 1+1 43.2 m²

Garážní, Moravská Ostrava, Ostrava

2 790 000 Kč

2 690 000 Kč

62 269 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 68 m²Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²

Prodej bytu 3+1 68 m²

Horymírova, Ostrava

4 390 000 Kč

4 190 000 Kč

61 618 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 68 m²Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²

Prodej bytu 3+1 68 m²

Norberta Frýda 160/2, Ostrava - Dubina

4 450 000 Kč

4 290 000 Kč

63 088 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 53 m²Prodej bytu 3+kk 53 m²
Prodej bytu 3+kk 53 m²
Prodej bytu 3+kk 53 m²

Prodej bytu 3+kk 53 m²

Sokolovská, Ostrava

4 200 000 Kč

3 800 000 Kč

71 698 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 64.8 m²Prodej bytu 2+kk 64.8 m²
Prodej bytu 2+kk 64.8 m²
Prodej bytu 2+kk 64.8 m²

Prodej bytu 2+kk 64.8 m²

Biskupská, Ostrava

10 563 840 Kč

163 022 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 81 m²Prodej bytu 3+kk 81 m²
Prodej bytu 3+kk 81 m²
Prodej bytu 3+kk 81 m²

Prodej bytu 3+kk 81 m²

Kasalického, Ostrava

8 250 000 Kč

7 849 000 Kč

96 901 Kč/m2

1...456...10

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 327 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické