Byty na prodej

Byty na prodej v okresu Pardubice s cenou do 12 mil. Kč

Do 12 mil. Kč

20 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+kk 79 m²Prodej bytu 3+kk 79 m²
Prodej bytu 3+kk 79 m²
Prodej bytu 3+kk 79 m²

Prodej bytu 3+kk 79 m²

Křemenská, Pardubice

7 190 000 Kč

7 130 000 Kč

90 253 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 112 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+kk 82 m²Prodej bytu 3+kk 82 m²
Prodej bytu 3+kk 82 m²
Prodej bytu 3+kk 82 m²

Prodej bytu 3+kk 82 m²

Křemenská, Pardubice

7 315 000 Kč

7 275 000 Kč

88 720 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 67 m²Prodej bytu 3+1 67 m²
Prodej bytu 3+1 67 m²
Prodej bytu 3+1 67 m²

Prodej bytu 3+1 67 m²

Na Drážce, Pardubice

6 490 000 Kč

6 390 000 Kč

95 373 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 53 m²Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²

Prodej bytu 2+1 53 m²

Železničního pluku, Pardubice

5 490 000 Kč

5 290 000 Kč

99 811 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 77 m²Prodej bytu 3+kk 77 m²
Prodej bytu 3+kk 77 m²
Prodej bytu 3+kk 77 m²

Prodej bytu 3+kk 77 m²

Sladkovského, Pardubice

8 000 000 Kč

7 790 000 Kč

101 169 Kč/m2

Prodej bytu 5+1 89 m²Prodej bytu 5+1 89 m²
Prodej bytu 5+1 89 m²
Prodej bytu 5+1 89 m²

Prodej bytu 5+1 89 m²

Arnošta z Pardubic 2613, Pardubice - Zelené Předměstí

7 570 000 Kč

7 190 000 Kč

80 787 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 47 m²Prodej bytu 2+kk 47 m²
Prodej bytu 2+kk 47 m²
Prodej bytu 2+kk 47 m²

Prodej bytu 2+kk 47 m²

Ležáků, Pardubice

4 990 000 Kč

106 170 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 57 m²Prodej bytu 3+1 57 m²
Prodej bytu 3+1 57 m²
Prodej bytu 3+1 57 m²

Prodej bytu 3+1 57 m²

Lidmily Malé 822, Pardubice - Studánka

5 974 000 Kč

5 674 000 Kč

99 544 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 46 m²Prodej bytu 2+kk 46 m²
Prodej bytu 2+kk 46 m²
Prodej bytu 2+kk 46 m²

Prodej bytu 2+kk 46 m²

Svobody 2495, Pardubice - Zelené Předměstí

4 790 000 Kč

104 130 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 99 m²Prodej bytu 3+1 99 m²
Prodej bytu 3+1 99 m²
Prodej bytu 3+1 99 m²

Prodej bytu 3+1 99 m²

Bulharská 1459, Pardubice - Bílé Předměstí

9 200 000 Kč

92 929 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Bahenský
Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Realitní makléř: Ing. Ondřej Bahenský

Ing. Ondřej Bahenský

4.5

Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
12

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 112 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické