Byty na prodej

Byty na prodej v okresu Pardubice s cenou od 5 mil. Kč

Od 5 mil. Kč

14 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej bytu 3+kk 79 m²Prodej bytu 3+kk 79 m²
Prodej bytu 3+kk 79 m²
Prodej bytu 3+kk 79 m²

Prodej bytu 3+kk 79 m²

Křemenská, Pardubice

7 190 000 Kč

91 013 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 94 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 63 m²Prodej bytu 3+1 63 m²
Prodej bytu 3+1 63 m²
Prodej bytu 3+1 63 m²

Prodej bytu 3+1 63 m²

Bělehradská 289, Pardubice - Polabiny

5 600 000 Kč

88 889 Kč/m2

Realitní makléř: Jaroslav Rejman
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Jaroslav Rejman

Jaroslav Rejman

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Prodej bytu 3+kk 73 m²Prodej bytu 3+kk 73 m²
Prodej bytu 3+kk 73 m²
Prodej bytu 3+kk 73 m²

Prodej bytu 3+kk 73 m²

U Kasáren, Dašice

6 190 000 Kč

84 795 Kč/m2

Realitní makléř: Ján Otrošina
Realitní kancelář: OTROŠINA Invest
Realitní makléř: Ján Otrošina

Ján Otrošina

Realitní kancelář: OTROŠINA Invest
Prodej bytu 3+1 73 m²Prodej bytu 3+1 73 m²
Prodej bytu 3+1 73 m²
Prodej bytu 3+1 73 m²

Prodej bytu 3+1 73 m²

Benešovo náměstí 2442, Pardubice - Zelené Předměstí

6 150 000 Kč

84 247 Kč/m2

Realitní makléř: Ján Otrošina
Realitní kancelář: OTROŠINA Invest
Realitní makléř: Ján Otrošina

Ján Otrošina

Realitní kancelář: OTROŠINA Invest
Prodej bytu 3+kk 82 m²Prodej bytu 3+kk 82 m²
Prodej bytu 3+kk 82 m²
Prodej bytu 3+kk 82 m²

Prodej bytu 3+kk 82 m²

Křemenská, Pardubice

7 315 000 Kč

89 207 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 53 m²Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²

Prodej bytu 2+1 53 m²

Železničního pluku, Pardubice

5 490 000 Kč

5 390 000 Kč

101 698 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 77 m²Prodej bytu 3+kk 77 m²
Prodej bytu 3+kk 77 m²
Prodej bytu 3+kk 77 m²

Prodej bytu 3+kk 77 m²

Sladkovského, Pardubice

8 000 000 Kč

7 890 000 Kč

102 468 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 56 m²Prodej bytu 2+kk 56 m²
Prodej bytu 2+kk 56 m²
Prodej bytu 2+kk 56 m²

Prodej bytu 2+kk 56 m²

Na Labišti 530, Pardubice - Polabiny

5 300 000 Kč

94 643 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 67 m²Prodej bytu 3+1 67 m²
Prodej bytu 3+1 67 m²
Prodej bytu 3+1 67 m²

Prodej bytu 3+1 67 m²

Na Drážce, Pardubice

6 490 000 Kč

96 866 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 97 m²Prodej bytu 3+kk 97 m²
Prodej bytu 3+kk 97 m²
Prodej bytu 3+kk 97 m²

Prodej bytu 3+kk 97 m²

K Višňovce 1095, Pardubice - Zelené Předměstí

6 390 000 Kč

5 990 000 Kč

61 753 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Melichar
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Pavel Melichar

Pavel Melichar

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
12

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 94 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické