Byty na prodej

Byty na prodej v okresu Plzeň-město s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

19 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+1 67 m²Prodej bytu 3+1 67 m²
Prodej bytu 3+1 67 m²
Prodej bytu 3+1 67 m²

Prodej bytu 3+1 67 m²

Sokolovská, Plzeň - Severní Předměstí

5 790 000 Kč

86 418 Kč/m2

Realitní makléř: David Choc
Realitní kancelář: PTF reality
Realitní makléř: David Choc

David Choc

4.4

Realitní kancelář: PTF reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 145 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+kk 72 m²Prodej bytu 3+kk 72 m²
Prodej bytu 3+kk 72 m²
Prodej bytu 3+kk 72 m²

Prodej bytu 3+kk 72 m²

Alešova, Plzeň

6 200 000 Kč

86 111 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 72 m²Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²

Prodej bytu 3+1 72 m²

Guldenerova, Plzeň

6 240 000 Kč

86 667 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 54.1 m²Prodej bytu 2+kk 54.1 m²
Prodej bytu 2+kk 54.1 m²
Prodej bytu 2+kk 54.1 m²

Prodej bytu 2+kk 54.1 m²

Inženýrská, Jižní Předměstí, Plzeň

7 295 000 Kč

6 900 000 Kč

127 542 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 52 m²Prodej bytu 3+kk 52 m²
Prodej bytu 3+kk 52 m²
Prodej bytu 3+kk 52 m²

Prodej bytu 3+kk 52 m²

Lábkova 892/14, Plzeň 3 - Skvrňany

5 690 000 Kč

109 423 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 81 m²Prodej bytu 3+kk 81 m²
Prodej bytu 3+kk 81 m²
Prodej bytu 3+kk 81 m²

Prodej bytu 3+kk 81 m²

Božkovské náměstí, Plzeň

8 990 000 Kč

110 988 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 54 m²Prodej bytu 2+kk 54 m²
Prodej bytu 2+kk 54 m²
Prodej bytu 2+kk 54 m²

Prodej bytu 2+kk 54 m²

Božkovské náměstí 129/19, Plzeň - Božkov

6 390 000 Kč

118 333 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 46 m²Prodej bytu 2+kk 46 m²
Prodej bytu 2+kk 46 m²
Prodej bytu 2+kk 46 m²

Prodej bytu 2+kk 46 m²

Božkovské náměstí, Plzeň

5 790 000 Kč

125 870 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 58 m²Prodej bytu 3+kk 58 m²
Prodej bytu 3+kk 58 m²
Prodej bytu 3+kk 58 m²

Prodej bytu 3+kk 58 m²

V Zahrádkách 1532/8, Plzeň 4 - Doubravka

8 250 000 Kč

7 950 000 Kč

137 069 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Zloský
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Martin Zloský

Martin Zloský

5.0

Realitní kancelář: Bidli
12

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 145 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické