Byty na prodej

Byty na prodej v okresu Ústí nad Labem s cenou do 10 mil. Kč

Do 10 mil. Kč

36 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+1 51 m²Prodej bytu 2+1 51 m²
Prodej bytu 2+1 51 m²
Prodej bytu 2+1 51 m²

Prodej bytu 2+1 51 m²

Kosmonautů, Ústí nad Labem

3 150 000 Kč

61 765 Kč/m2

Realitní makléř: Elnes Šabani
Realitní kancelář: Elnesto Reality
Realitní makléř: Elnes Šabani

Elnes Šabani

5.0

Realitní kancelář: Elnesto Reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 91 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 99 m²Prodej bytu 3+1 99 m²
Prodej bytu 3+1 99 m²
Prodej bytu 3+1 99 m²

Prodej bytu 3+1 99 m²

Stradovská, Chlumec, Chlumec

4 725 000 Kč

47 727 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Hanauer
Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.
Realitní makléř: Tomáš Hanauer

Tomáš Hanauer

3.4

Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.
Prodej bytu 1+1 39 m²Prodej bytu 1+1 39 m²
Prodej bytu 1+1 39 m²
Prodej bytu 1+1 39 m²

Prodej bytu 1+1 39 m²

Železná 168, Ústí nad Labem - Neštěmice

1 950 000 Kč

1 590 000 Kč

40 769 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Štrojsa
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Martin Štrojsa

Martin Štrojsa

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Prodej bytu 1+kk 33 m²Prodej bytu 1+kk 33 m²
Prodej bytu 1+kk 33 m²
Prodej bytu 1+kk 33 m²

Prodej bytu 1+kk 33 m²

Baráčnická, Ústí nad Labem

2 590 000 Kč

78 485 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Vyhnálek
Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Realitní makléř: Tomáš Vyhnálek

Tomáš Vyhnálek

4.2

Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Prodej bytu 3+1 81 m²Prodej bytu 3+1 81 m²
Prodej bytu 3+1 81 m²
Prodej bytu 3+1 81 m²

Prodej bytu 3+1 81 m²

Jindřicha Plachty, Mojžíř, Ústí nad Labem

1 590 000 Kč

999 000 Kč

12 333 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Hanauer
Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.
Realitní makléř: Tomáš Hanauer

Tomáš Hanauer

3.4

Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.
Prodej bytu 3+1 63 m²Prodej bytu 3+1 63 m²
Prodej bytu 3+1 63 m²
Prodej bytu 3+1 63 m²

Prodej bytu 3+1 63 m²

Malátova 2418/33, Ústí nad Labem-centrum

3 690 000 Kč

58 571 Kč/m2

Realitní makléř: Irena Matisova
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Irena Matisova

Irena Matisova

4.5

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Prodej bytu 1+kk 31.1 m²Prodej bytu 1+kk 31.1 m²
Prodej bytu 1+kk 31.1 m²
Prodej bytu 1+kk 31.1 m²

Prodej bytu 1+kk 31.1 m²

Spartakiádní 277/21, Ústí nad Labem - Všebořice

2 190 000 Kč

70 418 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 20.3 m²Prodej bytu 1+kk 20.3 m²
Prodej bytu 1+kk 20.3 m²
Prodej bytu 1+kk 20.3 m²

Prodej bytu 1+kk 20.3 m²

Tolstého 1218/42, Ústí nad Labem - Střekov

2 190 000 Kč

107 882 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 19 m²Prodej bytu 1+kk 19 m²
Prodej bytu 1+kk 19 m²
Prodej bytu 1+kk 19 m²

Prodej bytu 1+kk 19 m²

Glennova 2706/7, Ústí nad Labem - Severní Terasa

1 790 000 Kč

94 211 Kč/m2

Realitní makléř: Bc. Michal Vais
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Bc. Michal Vais

Bc. Michal Vais

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Prodej bytu 5+1 110 m²Prodej bytu 5+1 110 m²
Prodej bytu 5+1 110 m²
Prodej bytu 5+1 110 m²

Prodej bytu 5+1 110 m²

Resslova, Ústí nad Labem

7 690 000 Kč

69 909 Kč/m2

1234

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 91 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické