Byty na prodej

Byty na prodej v okresu Ústí nad Labem s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

14 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+1 65 m²Prodej bytu 3+1 65 m²
Prodej bytu 3+1 65 m²
Prodej bytu 3+1 65 m²

Prodej bytu 3+1 65 m²

Malátova 2412/19, Ústí nad Labem-centrum

3 999 000 Kč

3 649 000 Kč

56 138 Kč/m2

Realitní makléř: Petra Joachimsthalerová
Realitní kancelář: STH group reality
Realitní makléř: Petra Joachimsthalerová

Petra Joachimsthalerová

4.7

Realitní kancelář: STH group reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 31 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+kk 76 m²Prodej bytu 3+kk 76 m²
Prodej bytu 3+kk 76 m²
Prodej bytu 3+kk 76 m²

Prodej bytu 3+kk 76 m²

Střížovická 391/2, Ústí nad Labem - Klíše

4 680 000 Kč

61 579 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 62.1 m²Prodej bytu 2+1 62.1 m²
Prodej bytu 2+1 62.1 m²
Prodej bytu 2+1 62.1 m²

Prodej bytu 2+1 62.1 m²

Železná 381, Ústí nad Labem - Neštěmice

3 190 000 Kč

51 369 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 48 m²Prodej bytu 2+kk 48 m²
Prodej bytu 2+kk 48 m²
Prodej bytu 2+kk 48 m²

Prodej bytu 2+kk 48 m²

Baráčnická, Ústí nad Labem

3 990 000 Kč

83 125 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Vyhnálek
Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Realitní makléř: Tomáš Vyhnálek

Tomáš Vyhnálek

4.3

Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
12

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 31 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické