Byty na prodej Opava

16 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej bytu 5+kk 252 m²Prodej bytu 5+kk 252 m²
Prodej bytu 5+kk 252 m²
Prodej bytu 5+kk 252 m²

Prodej bytu 5+kk 252 m²

U Stodol, Opava - Jaktař

Neveřejná cena

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 63 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+kk 51 m²Prodej bytu 2+kk 51 m²
Prodej bytu 2+kk 51 m²
Prodej bytu 2+kk 51 m²

Prodej bytu 2+kk 51 m²

Na Pastvisku 1491/12, Opava - Kateřinky

3 150 000 Kč

61 765 Kč/m2

Realitní makléř: Petra Janštová
Realitní kancelář: Bc. Petra Janštová REALITY PRORADOST
Realitní makléř: Petra Janštová

Petra Janštová

4.9

Realitní kancelář: Bc. Petra Janštová REALITY PRORADOST
Prodej bytu 3+1 63 m²Prodej bytu 3+1 63 m²
Prodej bytu 3+1 63 m²
Prodej bytu 3+1 63 m²

Prodej bytu 3+1 63 m²

Kylešovská 746/33, Opava - Předměstí

3 600 000 Kč

57 143 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Simper
Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.
Realitní makléř: Jan Simper

Jan Simper

5.0

Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.
Prodej bytu 1+kk 35 m²Prodej bytu 1+kk 35 m²
Prodej bytu 1+kk 35 m²
Prodej bytu 1+kk 35 m²

Prodej bytu 1+kk 35 m²

Mostní 800/62, Opava - Kateřinky

2 690 000 Kč

76 857 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek
Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek

Ing. Martin Sasínek

4.8

Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.
Prodej bytu 3+1 74 m²Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²

Prodej bytu 3+1 74 m²

Za Humny, Opava

3 890 000 Kč

52 568 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 69 m²Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²

Prodej bytu 3+1 69 m²

Komenského, Opava

4 990 000 Kč

72 319 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 78 m²Prodej bytu 3+1 78 m²
Prodej bytu 3+1 78 m²
Prodej bytu 3+1 78 m²

Prodej bytu 3+1 78 m²

Mostní 500/7, Opava - Předměstí

3 590 000 Kč

46 026 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 123 m²Prodej bytu 4+1 123 m²
Prodej bytu 4+1 123 m²
Prodej bytu 4+1 123 m²

Prodej bytu 4+1 123 m²

Englišova, Opava

7 300 000 Kč

59 350 Kč/m2

Realitní makléř: Zbyněk Kunz
Realitní kancelář: Heart Reality
Realitní makléř: Zbyněk Kunz

Zbyněk Kunz

Realitní kancelář: Heart Reality
Prodej bytu 3+kk 70 m²Prodej bytu 3+kk 70 m²
Prodej bytu 3+kk 70 m²
Prodej bytu 3+kk 70 m²

Prodej bytu 3+kk 70 m²

Slezská, Opava

6 900 000 Kč

98 571 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 82 m²Prodej bytu 3+kk 82 m²
Prodej bytu 3+kk 82 m²
Prodej bytu 3+kk 82 m²

Prodej bytu 3+kk 82 m²

Slezská, Opava

7 800 000 Kč

95 122 Kč/m2

12

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 63 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické