Byty na prodej

Byty na prodej Praha s cenou do 11 mil. Kč

Do 11 mil. Kč

297 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 1+kk 37 m²Prodej bytu 1+kk 37 m²
Prodej bytu 1+kk 37 m²
Prodej bytu 1+kk 37 m²

Prodej bytu 1+kk 37 m²

Komořanská 100/17, Praha 12 - Modřany

6 590 000 Kč

178 108 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 396 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+kk 43 m²Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²

Prodej bytu 2+kk 43 m²

Neapolská 329, Praha 15 - Horní Měcholupy

6 990 000 Kč

6 840 000 Kč

159 070 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 64 m²Prodej bytu 2+kk 64 m²
Prodej bytu 2+kk 64 m²
Prodej bytu 2+kk 64 m²

Prodej bytu 2+kk 64 m²

Jeseniova, Praha

8 873 000 Kč

138 641 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 23 m²Prodej bytu 1+kk 23 m²
Prodej bytu 1+kk 23 m²
Prodej bytu 1+kk 23 m²

Prodej bytu 1+kk 23 m²

Kolmá 597/5, Praha 9 - Vysočany

3 599 000 Kč

156 478 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 55 m²Prodej bytu 2+kk 55 m²
Prodej bytu 2+kk 55 m²
Prodej bytu 2+kk 55 m²

Prodej bytu 2+kk 55 m²

Horní 1466/10, Praha 4 - Nusle

7 000 000 Kč

6 790 000 Kč

123 455 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 53 m²Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²

Prodej bytu 2+1 53 m²

Dvouletky 1924/4, Praha 10 - Strašnice

8 921 000 Kč

8 611 000 Kč

162 472 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 16 m²Prodej bytu 1+kk 16 m²
Prodej bytu 1+kk 16 m²
Prodej bytu 1+kk 16 m²

Prodej bytu 1+kk 16 m²

Kolmá 597/5, Praha 9 - Vysočany

3 975 000 Kč

248 438 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 18 m²Prodej bytu 1+kk 18 m²
Prodej bytu 1+kk 18 m²
Prodej bytu 1+kk 18 m²

Prodej bytu 1+kk 18 m²

Kolmá 597/5, Praha 9 - Vysočany

4 699 500 Kč

261 083 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 51 m²Prodej bytu 2+kk 51 m²
Prodej bytu 2+kk 51 m²
Prodej bytu 2+kk 51 m²

Prodej bytu 2+kk 51 m²

Bořivojova 1049/57, Praha 3 - Žižkov

9 950 000 Kč

195 098 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Koucký
Realitní kancelář: Keller Williams Metropolitan
Realitní makléř: Jiří Koucký

Jiří Koucký

4.7

Realitní kancelář: Keller Williams Metropolitan
Prodej bytu 2+kk 43 m²Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²

Prodej bytu 2+kk 43 m²

Pšenčíkova 680/12, Praha 12 - Kamýk

6 250 000 Kč

145 349 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Pech
Realitní kancelář: RE/MAX Stability
Realitní makléř: Jan Pech

Jan Pech

4.4

Realitní kancelář: RE/MAX Stability
1...202122...30

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 396 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické