Byty na prodej

Byty na prodej Praha s cenou do 11 mil. Kč

Do 11 mil. Kč

295 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+1 62 m²Prodej bytu 2+1 62 m²
Prodej bytu 2+1 62 m²
Prodej bytu 2+1 62 m²

Prodej bytu 2+1 62 m²

Karla Engliše 1498/13, Praha 5 - Smíchov

9 300 000 Kč

150 000 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 400 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+1 57 m²Prodej bytu 2+1 57 m²
Prodej bytu 2+1 57 m²
Prodej bytu 2+1 57 m²

Prodej bytu 2+1 57 m²

Mydlářka, Praha

9 959 000 Kč

174 719 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 41 m²Prodej bytu 2+kk 41 m²
Prodej bytu 2+kk 41 m²
Prodej bytu 2+kk 41 m²

Prodej bytu 2+kk 41 m²

Na Žertvách, Praha

6 500 000 Kč

158 537 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 49 m²Prodej bytu 2+kk 49 m²
Prodej bytu 2+kk 49 m²
Prodej bytu 2+kk 49 m²

Prodej bytu 2+kk 49 m²

Vrchlického 9/40, Praha 5 - Košíře

8 690 000 Kč

177 347 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 59 m²Prodej bytu 2+1 59 m²
Prodej bytu 2+1 59 m²
Prodej bytu 2+1 59 m²

Prodej bytu 2+1 59 m²

Žižkova 602/3, Praha - Kunratice

7 990 000 Kč

135 424 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 28 m²Prodej bytu 1+kk 28 m²
Prodej bytu 1+kk 28 m²
Prodej bytu 1+kk 28 m²

Prodej bytu 1+kk 28 m²

Legerova 1822/43, Praha 2 - Nové Město

8 490 000 Kč

303 214 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 41 m²Prodej bytu 1+kk 41 m²
Prodej bytu 1+kk 41 m²
Prodej bytu 1+kk 41 m²

Prodej bytu 1+kk 41 m²

Honzíkova 711/19, Praha - Dolní Měcholupy

4 387 920 Kč

107 022 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 69 m²Prodej bytu 3+kk 69 m²
Prodej bytu 3+kk 69 m²
Prodej bytu 3+kk 69 m²

Prodej bytu 3+kk 69 m²

Chodovická 472/4, Praha 20 - Horní Počernice

9 000 000 Kč

8 980 000 Kč

130 145 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 57 m²Prodej bytu 2+1 57 m²
Prodej bytu 2+1 57 m²
Prodej bytu 2+1 57 m²

Prodej bytu 2+1 57 m²

Na rovinách 576/4, Praha 4 - Lhotka

7 490 000 Kč

131 404 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 59 m²Prodej bytu 2+kk 59 m²
Prodej bytu 2+kk 59 m²
Prodej bytu 2+kk 59 m²

Prodej bytu 2+kk 59 m²

Žampiónová 173, Praha 22 - Pitkovice

9 490 000 Kč

9 250 000 Kč

156 780 Kč/m2

1...789...30

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 400 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické