Byty na prodej

Byty na prodej Praha s cenou do 13 mil. Kč

Do 13 mil. Kč

369 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+1 51 m²Prodej bytu 2+1 51 m²
Prodej bytu 2+1 51 m²
Prodej bytu 2+1 51 m²

Prodej bytu 2+1 51 m²

Gollové 1289/1, Praha 5 - Hlubočepy

9 422 462 Kč

184 754 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 721 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 77 m²Prodej bytu 3+1 77 m²
Prodej bytu 3+1 77 m²
Prodej bytu 3+1 77 m²

Prodej bytu 3+1 77 m²

Za černým mostem 100, Praha 14 - Kyje

9 500 000 Kč

123 377 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 36 m²Prodej bytu 1+kk 36 m²
Prodej bytu 1+kk 36 m²
Prodej bytu 1+kk 36 m²

Prodej bytu 1+kk 36 m²

Za černým mostem, Praha

6 490 000 Kč

180 278 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 57 m²Prodej bytu 2+1 57 m²
Prodej bytu 2+1 57 m²
Prodej bytu 2+1 57 m²

Prodej bytu 2+1 57 m²

Na Petřinách 309/80, Praha 6 - Veleslavín

9 200 000 Kč

161 404 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 58 m²Prodej bytu 2+kk 58 m²
Prodej bytu 2+kk 58 m²
Prodej bytu 2+kk 58 m²

Prodej bytu 2+kk 58 m²

Rižská 1527/3, Praha 15 - Hostivař

8 450 000 Kč

145 690 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 24 m²Prodej bytu 1+kk 24 m²
Prodej bytu 1+kk 24 m²
Prodej bytu 1+kk 24 m²

Prodej bytu 1+kk 24 m²

Čenětická 2413/1a, Praha 11 - Chodov

4 490 000 Kč

187 083 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 24 m²Prodej bytu 1+kk 24 m²
Prodej bytu 1+kk 24 m²
Prodej bytu 1+kk 24 m²

Prodej bytu 1+kk 24 m²

Jabloňová 2881/98, Praha 10 - Záběhlice

5 190 000 Kč

216 250 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 58 m²Prodej bytu 2+kk 58 m²
Prodej bytu 2+kk 58 m²
Prodej bytu 2+kk 58 m²

Prodej bytu 2+kk 58 m²

Svitákova 2902/16, Praha 13 - Stodůlky

11 500 000 Kč

198 276 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 86 m²Prodej bytu 4+1 86 m²
Prodej bytu 4+1 86 m²
Prodej bytu 4+1 86 m²

Prodej bytu 4+1 86 m²

Rajmonova, Praha

12 990 000 Kč

151 047 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 68 m²Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²

Prodej bytu 3+1 68 m²

Zbraslavská 41/5, Praha - Malá Chuchle

9 699 000 Kč

142 632 Kč/m2

1...789...37

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 721 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické