Byty na prodej

Byty na prodej Praha s cenou do 19 mil. Kč

Do 19 mil. Kč

425 nemovitostí

doporučené

Prodej atypického bytu 86 m²Prodej atypického bytu 86 m²
Prodej atypického bytu 86 m²
Prodej atypického bytu 86 m²

Prodej atypického bytu 86 m²

Povltavská 5/74, Praha - Troja

18 600 000 Kč

216 279 Kč/m2

Realitní makléř: Iva Petrušková
Realitní kancelář: CENTURY 21 Birdie Reality - NextRound
Realitní makléř: Iva Petrušková

Iva Petrušková

4.5

Realitní kancelář: CENTURY 21 Birdie Reality - NextRound

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 217 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 1+kk 26 m²Prodej bytu 1+kk 26 m²
Prodej bytu 1+kk 26 m²
Prodej bytu 1+kk 26 m²

Prodej bytu 1+kk 26 m²

Ječná 548/7, Praha 2 - Nové Město

8 100 000 Kč

311 538 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. František Truhlář
Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
Realitní makléř: Ing. František Truhlář

Ing. František Truhlář

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
Prodej bytu 2+kk 47 m²Prodej bytu 2+kk 47 m²
Prodej bytu 2+kk 47 m²
Prodej bytu 2+kk 47 m²

Prodej bytu 2+kk 47 m²

Velvarská 1622/53, Praha 6 - Dejvice

7 089 000 Kč

6 999 000 Kč

148 915 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Franěk
Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Realitní makléř: Petr Franěk

Petr Franěk

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Prodej bytu 3+kk 101 m²Prodej bytu 3+kk 101 m²
Prodej bytu 3+kk 101 m²
Prodej bytu 3+kk 101 m²

Prodej bytu 3+kk 101 m²

Cíglerova 1089/30, Praha 14 - Černý Most

12 990 000 Kč

12 490 000 Kč

123 663 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Helešic
Realitní kancelář: Lukáš Helešic - QARA s.r.o.
Realitní makléř: Lukáš Helešic

Lukáš Helešic

4.9

Realitní kancelář: Lukáš Helešic - QARA s.r.o.
Prodej bytu 3+kk 71 m²Prodej bytu 3+kk 71 m²
Prodej bytu 3+kk 71 m²
Prodej bytu 3+kk 71 m²

Prodej bytu 3+kk 71 m²

V Předním Hloubětíně 605/8, Praha 9 - Vysočany

13 480 000 Kč

12 780 000 Kč

180 000 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Jelínek
Realitní kancelář: RE/MAX 4 You II
Realitní makléř: Petr Jelínek

Petr Jelínek

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX 4 You II
Prodej bytu 2+kk 46 m²Prodej bytu 2+kk 46 m²
Prodej bytu 2+kk 46 m²
Prodej bytu 2+kk 46 m²

Prodej bytu 2+kk 46 m²

Velvarská 1622/53, Praha 6 - Dejvice

8 890 000 Kč

8 390 000 Kč

182 391 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Franěk
Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Realitní makléř: Petr Franěk

Petr Franěk

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Prodej bytu 2+1 72 m²Prodej bytu 2+1 72 m²
Prodej bytu 2+1 72 m²
Prodej bytu 2+1 72 m²

Prodej bytu 2+1 72 m²

Ambrožova, Praha

10 900 000 Kč

10 250 000 Kč

142 361 Kč/m2

Realitní makléř: Simona Čechová
Realitní kancelář: The Brokers
Realitní makléř: Simona Čechová

Simona Čechová

4.0

Realitní kancelář: The Brokers
Prodej bytu 2+kk 48 m²Prodej bytu 2+kk 48 m²
Prodej bytu 2+kk 48 m²
Prodej bytu 2+kk 48 m²

Prodej bytu 2+kk 48 m²

Velvarská 1622/53, Praha 6 - Dejvice

9 390 000 Kč

8 399 000 Kč

174 979 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Franěk
Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Realitní makléř: Petr Franěk

Petr Franěk

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Prodej bytu 2+kk 106 m²Prodej bytu 2+kk 106 m²
Prodej bytu 2+kk 106 m²
Prodej bytu 2+kk 106 m²

Prodej bytu 2+kk 106 m²

Navrátilova 1421/11, Praha 1 - Nové Město

16 400 000 Kč

14 980 000 Kč

141 321 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Kvíz
Realitní kancelář: FI Nemovitosti s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Kvíz

Daniel Kvíz

Realitní kancelář: FI Nemovitosti s.r.o.
Prodej bytu 3+kk 87 m²Prodej bytu 3+kk 87 m²
Prodej bytu 3+kk 87 m²
Prodej bytu 3+kk 87 m²

Prodej bytu 3+kk 87 m²

V Cibulkách 358/54, Praha 5 - Košíře

15 990 000 Kč

183 793 Kč/m2

1...789...43

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 217 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické