Byty na prodej

Byty na prodej Praha s cenou do 32 mil. Kč

Do 32 mil. Kč

457 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+kk 87 m²Prodej bytu 3+kk 87 m²
Prodej bytu 3+kk 87 m²
Prodej bytu 3+kk 87 m²

Prodej bytu 3+kk 87 m²

V Cibulkách 358/54, Praha 5 - Košíře

15 990 000 Kč

183 793 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 439 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+kk 44 m²Prodej bytu 2+kk 44 m²
Prodej bytu 2+kk 44 m²
Prodej bytu 2+kk 44 m²

Prodej bytu 2+kk 44 m²

Družstevní 1378/7, Praha 4 - Nusle

7 990 000 Kč

7 490 000 Kč

170 227 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 41 m²Prodej bytu 2+kk 41 m²
Prodej bytu 2+kk 41 m²
Prodej bytu 2+kk 41 m²

Prodej bytu 2+kk 41 m²

U valu 862/2, Praha 6 - Ruzyně

6 945 000 Kč

6 940 000 Kč

169 268 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 47 m²Prodej bytu 2+kk 47 m²
Prodej bytu 2+kk 47 m²
Prodej bytu 2+kk 47 m²

Prodej bytu 2+kk 47 m²

Borečkova, Praha

6 730 000 Kč

143 191 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 84 m²Prodej bytu 4+kk 84 m²
Prodej bytu 4+kk 84 m²
Prodej bytu 4+kk 84 m²

Prodej bytu 4+kk 84 m²

Borečkova, Praha

9 990 000 Kč

118 929 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 36 m²Prodej bytu 1+kk 36 m²
Prodej bytu 1+kk 36 m²
Prodej bytu 1+kk 36 m²

Prodej bytu 1+kk 36 m²

Měchnovská, Chodov, Praha

7 800 000 Kč

216 667 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 49 m²Prodej bytu 2+1 49 m²
Prodej bytu 2+1 49 m²
Prodej bytu 2+1 49 m²

Prodej bytu 2+1 49 m²

Kounická, Praha

6 590 000 Kč

134 490 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 73 m²Prodej bytu 2+1 73 m²
Prodej bytu 2+1 73 m²
Prodej bytu 2+1 73 m²

Prodej bytu 2+1 73 m²

K Nedvězí 108, Praha - Královice

8 490 000 Kč

116 301 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 59 m²Prodej bytu 1+kk 59 m²
Prodej bytu 1+kk 59 m²
Prodej bytu 1+kk 59 m²

Prodej bytu 1+kk 59 m²

Václava Trojana 1484/8, Praha 22 - Uhříněves

9 490 000 Kč

160 847 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 77 m²Prodej bytu 3+1 77 m²
Prodej bytu 3+1 77 m²
Prodej bytu 3+1 77 m²

Prodej bytu 3+1 77 m²

Za černým mostem 100, Praha 14 - Kyje

9 500 000 Kč

123 377 Kč/m2

1...8910...46

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 439 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické