Byty na prodej

Byty na prodej Praha s cenou do 34 mil. Kč

Do 34 mil. Kč

462 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+kk 79 m²Prodej bytu 3+kk 79 m²
Prodej bytu 3+kk 79 m²
Prodej bytu 3+kk 79 m²

Prodej bytu 3+kk 79 m²

Nad Nuslemi 661/4, Praha 4 - Nusle

9 900 000 Kč

125 316 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 482 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 90 m²Prodej bytu 3+1 90 m²
Prodej bytu 3+1 90 m²
Prodej bytu 3+1 90 m²

Prodej bytu 3+1 90 m²

Mělnická 579/7, Praha 5 - Malá Strana

16 780 000 Kč

186 444 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 84 m²Prodej bytu 3+kk 84 m²
Prodej bytu 3+kk 84 m²
Prodej bytu 3+kk 84 m²

Prodej bytu 3+kk 84 m²

Ke Smíchovu 27, Praha - Slivenec

17 480 000 Kč

208 095 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 59 m²Prodej bytu 3+1 59 m²
Prodej bytu 3+1 59 m²
Prodej bytu 3+1 59 m²

Prodej bytu 3+1 59 m²

Hurbanova, Praha

7 988 808 Kč

135 404 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 39 m²Prodej bytu 2+kk 39 m²
Prodej bytu 2+kk 39 m²
Prodej bytu 2+kk 39 m²

Prodej bytu 2+kk 39 m²

Praha 9 - Střížkov, okres území Hlavního města Prahy

7 399 000 Kč

189 718 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 83 m²Prodej bytu 3+kk 83 m²
Prodej bytu 3+kk 83 m²
Prodej bytu 3+kk 83 m²

Prodej bytu 3+kk 83 m²

Moravcových 1015/4, Praha 9 - Vysočany

18 490 000 Kč

222 771 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 76 m²Prodej bytu 3+kk 76 m²
Prodej bytu 3+kk 76 m²
Prodej bytu 3+kk 76 m²

Prodej bytu 3+kk 76 m²

Kovanecká 2284/21, Praha 9 - Libeň

11 990 000 Kč

157 763 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 58 m²Prodej bytu 2+1 58 m²
Prodej bytu 2+1 58 m²
Prodej bytu 2+1 58 m²

Prodej bytu 2+1 58 m²

Zdislavická 725/12, Praha 12 - Kamýk

7 490 000 Kč

129 138 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 137 m²Prodej bytu 3+kk 137 m²
Prodej bytu 3+kk 137 m²
Prodej bytu 3+kk 137 m²

Prodej bytu 3+kk 137 m²

Levá, Praha

22 700 000 Kč

165 693 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 59 m²Prodej bytu 2+kk 59 m²
Prodej bytu 2+kk 59 m²
Prodej bytu 2+kk 59 m²

Prodej bytu 2+kk 59 m²

Libeň 8, Praha

8 890 000 Kč

150 678 Kč/m2

1...101112...47

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 482 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické