Byty na prodej

Byty na prodej Praha s cenou do 34 mil. Kč

Do 34 mil. Kč

463 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+kk 115 m²Prodej bytu 3+kk 115 m²
Prodej bytu 3+kk 115 m²
Prodej bytu 3+kk 115 m²

Prodej bytu 3+kk 115 m²

Vinohradská, Praha

22 431 000 Kč

195 052 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 475 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+kk 47 m²Prodej bytu 2+kk 47 m²
Prodej bytu 2+kk 47 m²
Prodej bytu 2+kk 47 m²

Prodej bytu 2+kk 47 m²

Arnošta Valenty, Praha

9 420 000 Kč

200 426 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 49 m²Prodej bytu 2+kk 49 m²
Prodej bytu 2+kk 49 m²
Prodej bytu 2+kk 49 m²

Prodej bytu 2+kk 49 m²

Ďáblická 161/8, Praha - Ďáblice

8 440 000 Kč

7 999 000 Kč

163 245 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 64 m²Prodej bytu 2+kk 64 m²
Prodej bytu 2+kk 64 m²
Prodej bytu 2+kk 64 m²

Prodej bytu 2+kk 64 m²

Nikoly Tesly, Praha

9 490 000 Kč

148 281 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 52 m²Prodej bytu 2+kk 52 m²
Prodej bytu 2+kk 52 m²
Prodej bytu 2+kk 52 m²

Prodej bytu 2+kk 52 m²

Poděbradská 1158/49, Praha 9 - Hloubětín

10 490 000 Kč

9 790 000 Kč

188 269 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 58 m²Prodej bytu 2+kk 58 m²
Prodej bytu 2+kk 58 m²
Prodej bytu 2+kk 58 m²

Prodej bytu 2+kk 58 m²

U michelského mlýna, Praha

13 076 560 Kč

225 458 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 78 m²Prodej bytu 3+kk 78 m²
Prodej bytu 3+kk 78 m²
Prodej bytu 3+kk 78 m²

Prodej bytu 3+kk 78 m²

Klečkova 2841/2, Praha 13 - Stodůlky

13 490 000 Kč

13 200 000 Kč

169 231 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 63 m²Prodej bytu 3+kk 63 m²
Prodej bytu 3+kk 63 m²
Prodej bytu 3+kk 63 m²

Prodej bytu 3+kk 63 m²

Jílovská 409/6, Praha 4 - Lhotka

12 200 000 Kč

11 780 000 Kč

186 984 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 96 m²Prodej bytu 3+kk 96 m²
Prodej bytu 3+kk 96 m²
Prodej bytu 3+kk 96 m²

Prodej bytu 3+kk 96 m²

Hodonínská 1595, Praha

18 950 000 Kč

18 900 000 Kč

196 875 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 126 m²Prodej bytu 4+kk 126 m²
Prodej bytu 4+kk 126 m²
Prodej bytu 4+kk 126 m²

Prodej bytu 4+kk 126 m²

Vltavská 207/20, Praha 5 - Smíchov

15 990 000 Kč

126 905 Kč/m2

1...192021...47

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 475 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické