Byty na prodej

Byty na prodej Praha s cenou do 34 mil. Kč

Do 34 mil. Kč

464 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+kk 41 m²Prodej bytu 2+kk 41 m²
Prodej bytu 2+kk 41 m²
Prodej bytu 2+kk 41 m²

Prodej bytu 2+kk 41 m²

Na Žertvách, Praha

6 500 000 Kč

158 537 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 477 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+1 59 m²Prodej bytu 2+1 59 m²
Prodej bytu 2+1 59 m²
Prodej bytu 2+1 59 m²

Prodej bytu 2+1 59 m²

Žižkova 602/3, Praha - Kunratice

7 990 000 Kč

135 424 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 58 m²Prodej bytu 2+kk 58 m²
Prodej bytu 2+kk 58 m²
Prodej bytu 2+kk 58 m²

Prodej bytu 2+kk 58 m²

Praha-Újezd, Praha

8 590 000 Kč

148 103 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Lolo
Realitní kancelář: Lolo Reality ML
Realitní makléř: Milan Lolo

Milan Lolo

4.9

Realitní kancelář: Lolo Reality ML
Prodej bytu 3+1 62 m²Prodej bytu 3+1 62 m²
Prodej bytu 3+1 62 m²
Prodej bytu 3+1 62 m²

Prodej bytu 3+1 62 m²

Šimůnkova, Praha

7 990 000 Kč

128 871 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 41 m²Prodej bytu 1+kk 41 m²
Prodej bytu 1+kk 41 m²
Prodej bytu 1+kk 41 m²

Prodej bytu 1+kk 41 m²

Honzíkova 711/19, Praha - Dolní Měcholupy

4 387 920 Kč

3 450 000 Kč

84 146 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 57 m²Prodej bytu 2+1 57 m²
Prodej bytu 2+1 57 m²
Prodej bytu 2+1 57 m²

Prodej bytu 2+1 57 m²

Na rovinách 576/4, Praha 4 - Lhotka

7 490 000 Kč

131 404 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 55 m²Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²

Prodej bytu 2+1 55 m²

Čihákova 1818/22, Praha 9 - Libeň

7 500 000 Kč

136 364 Kč/m2

Realitní makléř: Hana Řezníčková
Realitní kancelář: Prodejme.to
Realitní makléř: Hana Řezníčková

Hana Řezníčková

4.3

Realitní kancelář: Prodejme.to
Prodej bytu 1+kk 32 m²Prodej bytu 1+kk 32 m²
Prodej bytu 1+kk 32 m²
Prodej bytu 1+kk 32 m²

Prodej bytu 1+kk 32 m²

Na Rokytce 1033/38, Praha 8 - Libeň

4 990 000 Kč

155 938 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Kotula
Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
Realitní makléř: Daniel Kotula

Daniel Kotula

4.5

Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
Prodej bytu 1+kk 25 m²Prodej bytu 1+kk 25 m²
Prodej bytu 1+kk 25 m²
Prodej bytu 1+kk 25 m²

Prodej bytu 1+kk 25 m²

Slezská 2232/144, Praha 3 - Vinohrady

5 990 000 Kč

239 600 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 23 m²Prodej bytu 2+kk 23 m²
Prodej bytu 2+kk 23 m²
Prodej bytu 2+kk 23 m²

Prodej bytu 2+kk 23 m²

Kolmá 597/5, Praha 9 - Vysočany

3 896 000 Kč

169 391 Kč/m2

1...262728...47

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 477 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické