Byty na prodej

Byty na prodej Praha s cenou do 6 mil. Kč

Do 6 mil. Kč

48 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 1+kk 24 m²Prodej bytu 1+kk 24 m²
Prodej bytu 1+kk 24 m²
Prodej bytu 1+kk 24 m²

Prodej bytu 1+kk 24 m²

Čenětická 2413/1a, Praha 11 - Chodov

4 490 000 Kč

187 083 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 184 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 1+kk 24 m²Prodej bytu 1+kk 24 m²
Prodej bytu 1+kk 24 m²
Prodej bytu 1+kk 24 m²

Prodej bytu 1+kk 24 m²

Jabloňová 2881/98, Praha 10 - Záběhlice

5 190 000 Kč

216 250 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 30 m²Prodej bytu 1+1 30 m²
Prodej bytu 1+1 30 m²
Prodej bytu 1+1 30 m²

Prodej bytu 1+1 30 m²

U háje 1432/4, Praha 4 - Braník

5 500 000 Kč

183 333 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 41 m²Prodej bytu 1+kk 41 m²
Prodej bytu 1+kk 41 m²
Prodej bytu 1+kk 41 m²

Prodej bytu 1+kk 41 m²

Honzíkova 711/19, Praha - Dolní Měcholupy

4 387 920 Kč

3 450 000 Kč

84 146 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 26 m²Prodej bytu 1+kk 26 m²
Prodej bytu 1+kk 26 m²
Prodej bytu 1+kk 26 m²

Prodej bytu 1+kk 26 m²

V zahradách 569/17, Praha 8 - Libeň

5 490 000 Kč

211 154 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 32 m²Prodej bytu 1+kk 32 m²
Prodej bytu 1+kk 32 m²
Prodej bytu 1+kk 32 m²

Prodej bytu 1+kk 32 m²

Pod Nouzovem, Praha

6 881 500 Kč

5 781 500 Kč

180 672 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 25 m²Prodej bytu 1+kk 25 m²
Prodej bytu 1+kk 25 m²
Prodej bytu 1+kk 25 m²

Prodej bytu 1+kk 25 m²

Žižkova 602/3, Praha - Kunratice

5 690 000 Kč

5 300 000 Kč

212 000 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 33 m²Prodej bytu 1+1 33 m²
Prodej bytu 1+1 33 m²
Prodej bytu 1+1 33 m²

Prodej bytu 1+1 33 m²

Borečkova, Praha

5 100 000 Kč

4 490 000 Kč

136 061 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 55 m²Prodej bytu 2+kk 55 m²
Prodej bytu 2+kk 55 m²
Prodej bytu 2+kk 55 m²

Prodej bytu 2+kk 55 m²

Pod Harfou 1049/17, Praha 9 - Vysočany

6 565 000 Kč

5 975 000 Kč

108 636 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 49 m²Prodej bytu 2+kk 49 m²
Prodej bytu 2+kk 49 m²
Prodej bytu 2+kk 49 m²

Prodej bytu 2+kk 49 m²

U vysočanského pivovaru 704/9, Praha 9 - Vysočany

5 900 000 Kč

120 408 Kč/m2

123...5

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 184 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické