Byty na prodej

Byty na prodej Praha s cenou do 6 mil. Kč

Do 6 mil. Kč

48 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 1+kk 63 m²Prodej bytu 1+kk 63 m²
Prodej bytu 1+kk 63 m²
Prodej bytu 1+kk 63 m²

Prodej bytu 1+kk 63 m²

Eliášova 745/38, Praha 6 - Bubeneč

4 990 000 Kč

4 700 000 Kč

74 603 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 184 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 1+kk 23 m²Prodej bytu 1+kk 23 m²
Prodej bytu 1+kk 23 m²
Prodej bytu 1+kk 23 m²

Prodej bytu 1+kk 23 m²

Kolmá 597/5, Praha 9 - Vysočany

3 599 000 Kč

156 478 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 55.6 m²Prodej bytu 2+kk 55.6 m²
Prodej bytu 2+kk 55.6 m²
Prodej bytu 2+kk 55.6 m²

Prodej bytu 2+kk 55.6 m²

Františka Jansy 695/4, Praha - Dolní Měcholupy

5 999 900 Kč

5 750 000 Kč

103 417 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 16 m²Prodej bytu 1+kk 16 m²
Prodej bytu 1+kk 16 m²
Prodej bytu 1+kk 16 m²

Prodej bytu 1+kk 16 m²

Kolmá 597/5, Praha 9 - Vysočany

3 975 000 Kč

248 438 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 18 m²Prodej bytu 1+kk 18 m²
Prodej bytu 1+kk 18 m²
Prodej bytu 1+kk 18 m²

Prodej bytu 1+kk 18 m²

Kolmá 597/5, Praha 9 - Vysočany

4 699 500 Kč

261 083 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 37 m²Prodej bytu 1+kk 37 m²
Prodej bytu 1+kk 37 m²
Prodej bytu 1+kk 37 m²

Prodej bytu 1+kk 37 m²

Vysočany 6, Praha

5 999 000 Kč

162 135 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 27 m²Prodej bytu 1+1 27 m²
Prodej bytu 1+1 27 m²
Prodej bytu 1+1 27 m²

Prodej bytu 1+1 27 m²

Na Dědince 515/12, Praha 8 - Libeň

5 100 000 Kč

188 889 Kč/m2

Realitní makléř: Jaroslav Denemark
Realitní kancelář: CENTURY 21 Real Servis
Realitní makléř: Jaroslav Denemark

Jaroslav Denemark

5.0

Realitní kancelář: CENTURY 21 Real Servis
Prodej bytu 1+kk 26 m²Prodej bytu 1+kk 26 m²
Prodej bytu 1+kk 26 m²
Prodej bytu 1+kk 26 m²

Prodej bytu 1+kk 26 m²

V zahradách 569/17, Praha 8 - Libeň

5 490 000 Kč

211 154 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 54 m²Prodej bytu 2+kk 54 m²
Prodej bytu 2+kk 54 m²
Prodej bytu 2+kk 54 m²

Prodej bytu 2+kk 54 m²

Stočesova, Praha

3 750 000 Kč

69 444 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 27 m²Prodej bytu 1+kk 27 m²
Prodej bytu 1+kk 27 m²
Prodej bytu 1+kk 27 m²

Prodej bytu 1+kk 27 m²

Pod pekárnami 258/13, Praha 9 - Vysočany

5 490 000 Kč

203 333 Kč/m2

1...345

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 184 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické