Byty na prodej

Byty na prodej Praha s cenou do 60 mil. Kč

Do 60 mil. Kč

467 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+kk 58 m²Prodej bytu 2+kk 58 m²
Prodej bytu 2+kk 58 m²
Prodej bytu 2+kk 58 m²

Prodej bytu 2+kk 58 m²

Malešická 2855/2b, Praha 3 - Žižkov

11 699 000 Kč

11 550 000 Kč

199 138 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 487 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+kk 41 m²Prodej bytu 2+kk 41 m²
Prodej bytu 2+kk 41 m²
Prodej bytu 2+kk 41 m²

Prodej bytu 2+kk 41 m²

Podle Kačerova 1259/36, Praha 4 - Michle

6 900 000 Kč

6 600 000 Kč

160 976 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 106 m²Prodej bytu 3+kk 106 m²
Prodej bytu 3+kk 106 m²
Prodej bytu 3+kk 106 m²

Prodej bytu 3+kk 106 m²

Sochařská 333/2, Praha 7 - Bubeneč

19 999 000 Kč

18 500 000 Kč

174 528 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 78 m²Prodej bytu 3+kk 78 m²
Prodej bytu 3+kk 78 m²
Prodej bytu 3+kk 78 m²

Prodej bytu 3+kk 78 m²

Sobí, Praha

11 999 900 Kč

11 800 000 Kč

151 282 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 104 m²Prodej bytu 3+kk 104 m²
Prodej bytu 3+kk 104 m²
Prodej bytu 3+kk 104 m²

Prodej bytu 3+kk 104 m²

Heinemannova, Praha

17 300 000 Kč

16 500 000 Kč

158 654 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 33 m²Prodej bytu 1+1 33 m²
Prodej bytu 1+1 33 m²
Prodej bytu 1+1 33 m²

Prodej bytu 1+1 33 m²

Borečkova, Praha

5 100 000 Kč

4 490 000 Kč

136 061 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 65 m²Prodej bytu 3+kk 65 m²
Prodej bytu 3+kk 65 m²
Prodej bytu 3+kk 65 m²

Prodej bytu 3+kk 65 m²

Borečkova, Praha

9 855 000 Kč

7 990 000 Kč

122 923 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 105 m²Prodej bytu 3+kk 105 m²
Prodej bytu 3+kk 105 m²
Prodej bytu 3+kk 105 m²

Prodej bytu 3+kk 105 m²

Praha, okres Praha 5

20 500 000 Kč

20 399 000 Kč

194 276 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 100 m²Prodej bytu 4+1 100 m²
Prodej bytu 4+1 100 m²
Prodej bytu 4+1 100 m²

Prodej bytu 4+1 100 m²

Bubenská 1159/15, Praha 7 - Holešovice

14 777 000 Kč

13 990 000 Kč

139 900 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 47 m²Prodej bytu 2+1 47 m²
Prodej bytu 2+1 47 m²
Prodej bytu 2+1 47 m²

Prodej bytu 2+1 47 m²

Psohlavců, Praha

6 900 000 Kč

146 809 Kč/m2

1...202122...47

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 487 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické