Byty na prodej

Byty na prodej Praha s cenou do 7 mil. Kč

Do 7 mil. Kč

94 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+kk 23 m²Prodej bytu 2+kk 23 m²
Prodej bytu 2+kk 23 m²
Prodej bytu 2+kk 23 m²

Prodej bytu 2+kk 23 m²

Kolmá 597/5, Praha 9 - Vysočany

3 896 000 Kč

169 391 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 381 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+kk 34 m²Prodej bytu 2+kk 34 m²
Prodej bytu 2+kk 34 m²
Prodej bytu 2+kk 34 m²

Prodej bytu 2+kk 34 m²

Holečkova, Praha

6 490 000 Kč

190 882 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kratochvíl
Realitní kancelář: Realitní tým Jana Kratochvíla
Realitní makléř: Jan Kratochvíl

Jan Kratochvíl

3.4

Realitní kancelář: Realitní tým Jana Kratochvíla
Prodej bytu 3+1 53 m²Prodej bytu 3+1 53 m²
Prodej bytu 3+1 53 m²
Prodej bytu 3+1 53 m²

Prodej bytu 3+1 53 m²

Mezilesní 555/3, Praha 4 - Lhotka

6 890 000 Kč

6 490 000 Kč

122 453 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 37 m²Prodej bytu 1+1 37 m²
Prodej bytu 1+1 37 m²
Prodej bytu 1+1 37 m²

Prodej bytu 1+1 37 m²

Pod Marjánkou 1674/39, Praha 6 - Břevnov

6 600 000 Kč

178 378 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 44 m²Prodej bytu 2+kk 44 m²
Prodej bytu 2+kk 44 m²
Prodej bytu 2+kk 44 m²

Prodej bytu 2+kk 44 m²

Honzíkova, Praha

2 490 000 Kč

2 290 000 Kč

52 045 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 47.8 m²Prodej bytu 2+kk 47.8 m²
Prodej bytu 2+kk 47.8 m²
Prodej bytu 2+kk 47.8 m²

Prodej bytu 2+kk 47.8 m²

Kloboukova, Chodov, Praha

6 250 000 Kč

130 753 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 32 m²Prodej bytu 1+kk 32 m²
Prodej bytu 1+kk 32 m²
Prodej bytu 1+kk 32 m²

Prodej bytu 1+kk 32 m²

Šífařská 577/24, Praha 4 - Hodkovičky

6 490 000 Kč

202 813 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Kotula
Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
Realitní makléř: Daniel Kotula

Daniel Kotula

4.5

Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
Prodej bytu 2+1 49 m²Prodej bytu 2+1 49 m²
Prodej bytu 2+1 49 m²
Prodej bytu 2+1 49 m²

Prodej bytu 2+1 49 m²

Zelenečská, Praha

6 590 000 Kč

134 490 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 51 m²Prodej bytu 2+1 51 m²
Prodej bytu 2+1 51 m²
Prodej bytu 2+1 51 m²

Prodej bytu 2+1 51 m²

Gollové 1289/1, Praha 5 - Hlubočepy

2 790 000 Kč

54 706 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 105 m²Prodej bytu 4+kk 105 m²
Prodej bytu 4+kk 105 m²
Prodej bytu 4+kk 105 m²

Prodej bytu 4+kk 105 m²

Gollové, Praha

4 650 000 Kč

44 286 Kč/m2

1...456...10

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 381 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické