Byty na prodej

Byty na prodej Praha s cenou do 7 mil. Kč

Do 7 mil. Kč

94 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+kk 43 m²Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²

Prodej bytu 2+kk 43 m²

Neapolská 329, Praha 15 - Horní Měcholupy

6 990 000 Kč

6 840 000 Kč

159 070 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 381 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 1+kk 23 m²Prodej bytu 1+kk 23 m²
Prodej bytu 1+kk 23 m²
Prodej bytu 1+kk 23 m²

Prodej bytu 1+kk 23 m²

Kolmá 597/5, Praha 9 - Vysočany

3 599 000 Kč

156 478 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 55 m²Prodej bytu 2+kk 55 m²
Prodej bytu 2+kk 55 m²
Prodej bytu 2+kk 55 m²

Prodej bytu 2+kk 55 m²

Horní 1466/10, Praha 4 - Nusle

7 000 000 Kč

6 790 000 Kč

123 455 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 16 m²Prodej bytu 1+kk 16 m²
Prodej bytu 1+kk 16 m²
Prodej bytu 1+kk 16 m²

Prodej bytu 1+kk 16 m²

Kolmá 597/5, Praha 9 - Vysočany

3 975 000 Kč

248 438 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 18 m²Prodej bytu 1+kk 18 m²
Prodej bytu 1+kk 18 m²
Prodej bytu 1+kk 18 m²

Prodej bytu 1+kk 18 m²

Kolmá 597/5, Praha 9 - Vysočany

4 699 500 Kč

261 083 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 43 m²Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²

Prodej bytu 2+kk 43 m²

Pšenčíkova 680/12, Praha 12 - Kamýk

6 250 000 Kč

145 349 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Pech
Realitní kancelář: RE/MAX Stability
Realitní makléř: Jan Pech

Jan Pech

4.4

Realitní kancelář: RE/MAX Stability
Prodej bytu 1+kk 37 m²Prodej bytu 1+kk 37 m²
Prodej bytu 1+kk 37 m²
Prodej bytu 1+kk 37 m²

Prodej bytu 1+kk 37 m²

Vysočany 6, Praha

5 999 000 Kč

162 135 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 27 m²Prodej bytu 1+1 27 m²
Prodej bytu 1+1 27 m²
Prodej bytu 1+1 27 m²

Prodej bytu 1+1 27 m²

Na Dědince 515/12, Praha 8 - Libeň

5 100 000 Kč

188 889 Kč/m2

Realitní makléř: Jaroslav Denemark
Realitní kancelář: CENTURY 21 Real Servis
Realitní makléř: Jaroslav Denemark

Jaroslav Denemark

5.0

Realitní kancelář: CENTURY 21 Real Servis
Prodej bytu 1+kk 26 m²Prodej bytu 1+kk 26 m²
Prodej bytu 1+kk 26 m²
Prodej bytu 1+kk 26 m²

Prodej bytu 1+kk 26 m²

V zahradách 569/17, Praha 8 - Libeň

5 490 000 Kč

211 154 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 54 m²Prodej bytu 2+kk 54 m²
Prodej bytu 2+kk 54 m²
Prodej bytu 2+kk 54 m²

Prodej bytu 2+kk 54 m²

Stočesova, Praha

3 750 000 Kč

69 444 Kč/m2

1...678...10

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 381 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické