Byty na prodej

Byty na prodej Praha s cenou do 87 mil. Kč

Do 87 mil. Kč

467 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej bytu 2+kk 43 m²Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²

Prodej bytu 2+kk 43 m²

Na úlehli 1257/7, Praha 4 - Michle

6 600 000 Kč

153 488 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 490 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej bytu 3+kk 67 m²Prodej bytu 3+kk 67 m²
Prodej bytu 3+kk 67 m²
Prodej bytu 3+kk 67 m²

Prodej bytu 3+kk 67 m²

Hábova 1563/6, Praha 13 - Stodůlky

6 990 000 Kč

104 328 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 2+kk 45 m²Prodej bytu 2+kk 45 m²
Prodej bytu 2+kk 45 m²
Prodej bytu 2+kk 45 m²

Prodej bytu 2+kk 45 m²

Nad Kajetánkou 207/21, Praha 6 - Břevnov

8 490 000 Kč

188 667 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 55 m²Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²

Prodej bytu 2+1 55 m²

Školská 689/20, Praha 1 - Nové Město

10 990 000 Kč

199 818 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 58 m²Prodej bytu 1+kk 58 m²
Prodej bytu 1+kk 58 m²
Prodej bytu 1+kk 58 m²

Prodej bytu 1+kk 58 m²

Dejvická 188/6, Praha 6 - Dejvice

8 240 000 Kč

142 069 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 64 m²Prodej bytu 2+kk 64 m²
Prodej bytu 2+kk 64 m²
Prodej bytu 2+kk 64 m²

Prodej bytu 2+kk 64 m²

Nikoly Tesly, Praha

9 959 000 Kč

155 609 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 48 m²Prodej bytu 2+kk 48 m²
Prodej bytu 2+kk 48 m²
Prodej bytu 2+kk 48 m²

Prodej bytu 2+kk 48 m²

Vrchlického, Praha

7 100 000 Kč

147 917 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 26 m²Prodej bytu 1+kk 26 m²
Prodej bytu 1+kk 26 m²
Prodej bytu 1+kk 26 m²

Prodej bytu 1+kk 26 m²

Stočesova 1196/10, Praha 6 - Ruzyně

3 590 000 Kč

138 077 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 43 m²Prodej bytu 2+1 43 m²
Prodej bytu 2+1 43 m²
Prodej bytu 2+1 43 m²

Prodej bytu 2+1 43 m²

Havlíčkovo náměstí 112/4, Praha 3 - Žižkov

8 499 000 Kč

197 651 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 86 m²Prodej bytu 3+1 86 m²
Prodej bytu 3+1 86 m²
Prodej bytu 3+1 86 m²

Prodej bytu 3+1 86 m²

Dienzenhoferovy sady 1102/1, Praha 5 - Smíchov

7 900 000 Kč

91 860 Kč/m2

1...567...47

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 490 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické