Byty na prodej

Byty na prodej Praha s cenou od 11 mil. Kč

Od 11 mil. Kč

162 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+kk 118.3 m²Prodej bytu 3+kk 118.3 m²
Prodej bytu 3+kk 118.3 m²
Prodej bytu 3+kk 118.3 m²

Prodej bytu 3+kk 118.3 m²

U hranic 3221/16, Praha 10 - Strašnice

17 990 000 Kč

152 071 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 092 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 4+kk 95 m²Prodej bytu 4+kk 95 m²
Prodej bytu 4+kk 95 m²
Prodej bytu 4+kk 95 m²

Prodej bytu 4+kk 95 m²

Bulharská 1401/38, Praha 10 - Vršovice

12 980 000 Kč

12 497 000 Kč

131 547 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Hofmann a Hana Kvasničková
Realitní kancelář: RE/MAX Art
Realitní makléř: Martin Hofmann a Hana Kvasničková

Martin Hofmann a Hana Kvasničková

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX Art
Prodej bytu 3+kk 106 m²Prodej bytu 3+kk 106 m²
Prodej bytu 3+kk 106 m²
Prodej bytu 3+kk 106 m²

Prodej bytu 3+kk 106 m²

Sochařská 333/2, Praha 7 - Bubeneč

19 999 000 Kč

18 500 000 Kč

174 528 Kč/m2

Prodej bytu 5+kk 113 m²Prodej bytu 5+kk 113 m²
Prodej bytu 5+kk 113 m²
Prodej bytu 5+kk 113 m²

Prodej bytu 5+kk 113 m²

Přemyslovská 211/46, Praha 3 - Žižkov

17 950 000 Kč

17 450 000 Kč

154 425 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 98 m²Prodej bytu 4+kk 98 m²
Prodej bytu 4+kk 98 m²
Prodej bytu 4+kk 98 m²

Prodej bytu 4+kk 98 m²

Švejcarovo náměstí, Praha

15 240 000 Kč

155 510 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Milan Šámal
Realitní kancelář: Reality Šámal
Realitní makléř: Ing. Milan Šámal

Ing. Milan Šámal

4.7

Realitní kancelář: Reality Šámal
Prodej bytu 3+kk 115 m²Prodej bytu 3+kk 115 m²
Prodej bytu 3+kk 115 m²
Prodej bytu 3+kk 115 m²

Prodej bytu 3+kk 115 m²

Pod Kotlaskou 555, Praha

13 330 000 Kč

12 990 000 Kč

112 957 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 124 m²Prodej bytu 4+1 124 m²
Prodej bytu 4+1 124 m²
Prodej bytu 4+1 124 m²

Prodej bytu 4+1 124 m²

Na Hřebenkách, Praha

19 400 000 Kč

18 990 000 Kč

153 145 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 89 m²Prodej bytu 4+kk 89 m²
Prodej bytu 4+kk 89 m²
Prodej bytu 4+kk 89 m²

Prodej bytu 4+kk 89 m²

Choceradská 3362/2, Praha 4 - Záběhlice

14 000 000 Kč

13 650 000 Kč

153 371 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 100 m²Prodej bytu 4+1 100 m²
Prodej bytu 4+1 100 m²
Prodej bytu 4+1 100 m²

Prodej bytu 4+1 100 m²

Bubenská 1159/15, Praha 7 - Holešovice

14 777 000 Kč

13 990 000 Kč

139 900 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 89 m²Prodej bytu 3+kk 89 m²
Prodej bytu 3+kk 89 m²
Prodej bytu 3+kk 89 m²

Prodej bytu 3+kk 89 m²

V Třešňovce, Praha

15 800 000 Kč

177 528 Kč/m2

1...121314...17

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 092 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické