Byty na prodej

Byty na prodej Praha s cenou od 11 mil. Kč

Od 11 mil. Kč

162 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+kk 105 m²Prodej bytu 3+kk 105 m²
Prodej bytu 3+kk 105 m²
Prodej bytu 3+kk 105 m²

Prodej bytu 3+kk 105 m²

Křesomyslova, Praha

11 500 000 Kč

109 524 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 092 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 4+kk 108 m²Prodej bytu 4+kk 108 m²
Prodej bytu 4+kk 108 m²
Prodej bytu 4+kk 108 m²

Prodej bytu 4+kk 108 m²

Nad Závěrkou 492/11, Praha 6 - Břevnov

22 990 000 Kč

22 490 000 Kč

208 241 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Jindřich
Realitní kancelář: Radek Jindřich
Realitní makléř: Radek Jindřich

Radek Jindřich

5.0

Realitní kancelář: Radek Jindřich
Prodej bytu 5+1 126 m²Prodej bytu 5+1 126 m²
Prodej bytu 5+1 126 m²
Prodej bytu 5+1 126 m²

Prodej bytu 5+1 126 m²

Rejskova 1992/6, Praha 2 - Vinohrady

16 690 000 Kč

15 590 000 Kč

123 730 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 207 m²Prodej bytu 4+kk 207 m²
Prodej bytu 4+kk 207 m²
Prodej bytu 4+kk 207 m²

Prodej bytu 4+kk 207 m²

Za kovárnou 422/19, Praha - Dolní Měcholupy

18 499 000 Kč

17 749 000 Kč

85 744 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 86 m²Prodej bytu 2+1 86 m²
Prodej bytu 2+1 86 m²
Prodej bytu 2+1 86 m²

Prodej bytu 2+1 86 m²

Mostecká 273/21, Praha 1 - Malá Strana

18 900 000 Kč

17 490 000 Kč

203 372 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 104 m²Prodej bytu 3+kk 104 m²
Prodej bytu 3+kk 104 m²
Prodej bytu 3+kk 104 m²

Prodej bytu 3+kk 104 m²

Pod Krocínkou, Praha

17 678 889 Kč

169 989 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 87 m²Prodej bytu 4+1 87 m²
Prodej bytu 4+1 87 m²
Prodej bytu 4+1 87 m²

Prodej bytu 4+1 87 m²

Šumenská, Praha

13 750 000 Kč

11 499 000 Kč

132 172 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 54 m²Prodej bytu 2+kk 54 m²
Prodej bytu 2+kk 54 m²
Prodej bytu 2+kk 54 m²

Prodej bytu 2+kk 54 m²

Vlašská 330/24, Praha 1 - Malá Strana

15 890 000 Kč

294 259 Kč/m2

Prodej bytu 5+kk 119 m²Prodej bytu 5+kk 119 m²
Prodej bytu 5+kk 119 m²
Prodej bytu 5+kk 119 m²

Prodej bytu 5+kk 119 m²

Pasecká 511, Praha - Hostavice

16 990 000 Kč

142 773 Kč/m2

Realitní makléř: Leo Kopecký
Realitní kancelář: KOPECKY RealEstate & Partners, s.r.o.
Realitní makléř: Leo Kopecký

Leo Kopecký

4.8

Realitní kancelář: KOPECKY RealEstate & Partners, s.r.o.
Prodej bytu 4+1 92 m²Prodej bytu 4+1 92 m²
Prodej bytu 4+1 92 m²
Prodej bytu 4+1 92 m²

Prodej bytu 4+1 92 m²

Praha, okres Praha 5

11 850 000 Kč

11 250 000 Kč

122 283 Kč/m2

1...151617

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 092 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické